Motoryzacyjne gwiazdy Miasta Kobiet na Motor show 2014

Motoryzacyjne gwiazdy Miasta Kobiet na Motor show 2014

25 Mar 2014, 15:34

Bez samochodów, motocykli i rowerów ani rusz! W żywiołowym i niezwykle dynamicznym świecie kobiet trudno byłoby żyć bez samochodu. Niejednokrotnie zapracowane, łączące życie zawodowe z osobistym kobiety, samochód, motocykl czy też rower, traktują jako główny – jeśli nie jedyny – środek lokomocji. To zwykle narzędzie pracy, codzienny niezbędnik oraz styl życia.
Odwieczne dyskusje na temat tego, kto jest lepszym kierowcą – mężczyzna czy kobieta – nie mają najmniejszego sensu, a mit, że dla kobiety najważniejszy jest kolor auta, już dawno został obalony.

Nie zmienia to jednak faktu, że właśnie kobiety chcą otaczać się pięknem, a wysokie poczucie estetyki pozwala im doceniać te walory, na które mężczyźni na ogół nie zwracają uwagi.
Właśnie dlatego w Mieście Kobiet, organizowanym w ramach Targów Motor Show 2014, nie zabraknie aut, motocykli oraz rowerów, które z całą pewnością przykują uwagę pań.

Co to za modele?


Fiat 500
Image
Hyundai ix35
Image
Nissan Qashqai
ImageSeat Mii by Mango
Image
Toyota Yaris
Image
VW Up
Image


Skutery Romet
Image
Rowery Elektra
Image
Skoda Rapid
Spaceback

Image
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 2298
Zdjęcia: 8333
Rejestracja: 18 Cze 2012, 12:53
Prawo jazdy od: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  EURO NCAP: Pięć gwiazdek dla nowego Audi A3 EURO NCAP: Pięć gwiazdek dla nowego Audi A3
  Zdobywając pięć gwiazdek, Audi A3 osiągnęło najlepsze wyniki w teście zderzeniowym przeprowadzonym przez Euro NCAP. We wszystkich kategoriach łącznie, model zdobył 88 na 100 możliwych punktów. Organizacja ds. oceny ...
  Wodór receptą na zmiany klimatu Wodór receptą na zmiany klimatu
  Do 2050 roku rynek wodoru może osiągnąć poziom 2,5 biliona dolarów, co przełożyłoby się na redukcję rocznej emisji CO2 o 6 gigaton. To 20 procent redukcji koniecznej do tego, aby nie dopuścić do podniesienia się średniej ...

 •  
  • Warto przeczytać
  • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
   Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
   Autosacrum 2009
   S2020005