Mowa Polska a CB

17 Lip 2013, 21:41

Jejku, po kilkudziesięciu latach nabyłem zestaw CB i zainstalowałem w pojeździe. Ruszyłem w trasę. Z rodziną. Ja Wszystkich przepraszam! Czy używanie radyjka MUSI wiązać się z permanentnym "szkoleniem" z polskiej wersji Łaciny? Od czasu do czasu usłyszę jakąś potrzebną informację. Od czasu do czasu. W zdecydowanej wiekszości rozmowy nadają sie do cenzury. Czy to ja jestem przewrażliwiony czy może też ktoś inny ma podobne odczucia?
Wielebny0
Nowicjusz
 
Posty: 3
Auto: Honda
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

14 Paź 2013, 09:55

Nie jesteś kolego przewrażliwiony, dziś kanał 19 to buractwo, chamstwo i reklamy. Szkoda gadać. Dorośli ludzie a co niektórzy zachowują się jak dzieci. Pozdrawiam
jezyk403
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 22
Miejscowość: Gorzów
Auto: Mitsubishi Lancer 2.0DiD
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Volkswagen T5 4MOTION
    Napędzane na wszystkie koła Volkswageny T5 - Transporter, Caravelle, Multivan i California cieszą się coraz większą popularnością. Dla 4MOTION z 6-biegową przekładnią manualną do wyboru są silniki TDI o mocy 103 kW/140 KM ...
    Tory testowe Toyoty
    Prototyp każdego modelu Toyoty pokonuje co najmniej milion mil, nim trafi na taśmę produkcyjną. Większość testów odbywa się na torach w Belgii, Japonii i USA. Przedstawiamy miejsca, gdzie auta Toyoty są poddawane ekstremalnym ...