Multimagi

multimagi

19 Wrz 2013, 19:32

Jako były szef serwisu General Motors Poland, specjalizujący się od ponad 25 lat w naprawie układów elektrycznych i elektronicznych, samochodów osobowych produkcji amerykańskiej, a póżniej aut japońskich i europejskich, byłem jednym z pierwszych użytkowników magnetyzerów firmy MGI Magnetizer USA w Polsce.
Na podstawie badań własnych i opinii klientów, twierdzę ,że były to dobre magnetyzery. Praktyka wykazała, że następna genaracja magnetyzerów typu MULTIMAG, opracowana przez anukowców japońskich, szwedzkich i polskich - zapewniła jeszcze lepsze efekty w zakresie oszczędności paliwa, wzrostu mocy i dynamiki auta oraz redukcji zwiazków toksycznych w spalinach. Nie dziwię się , że MULTIMAGI uznano za nowość w skali światowej, czego dowodem są patenty w USA, w Europie i w Polsce.Dziwię się , natomiast, dlaczego firma MGI Magnetizer lub Mundimex, od wielu lat dyskryminuje MULTIMAGI, skoro na swoje magnetyzery nie uzyskała patentu w USA jako na wynalazek, tylko na wzór użytkowy, czyli znacznie niższą rangę rozwiązania technicznego. Nie uzyskała także patentu w Europie i w Polsce.
Oznacza to , że nie uznano tego magnetyzera za nowość w skali światowej. Zarzuty firmy MGI i Mundimex, wobec MULTIMAGÓW są , moim zdaniem, całkowicie pozbawione racji technicznych i formalno - prawnych. Czyżby chodziło o podbudowanie prestiżu poprzez " przyklejenie się ", do lepszych magnetyzerów MULTIMAG ?.
HENRYKWLAD
Nowicjusz
 
Posty: 4
Rejestracja: 13 Sie 2013, 16:02
Prawo jazdy od: 15 06 1961
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: FORD
Silnik: 1,3L
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Mitsubishi Colt LPG - instalacja gazowa firmy STAG Mitsubishi Colt LPG - instalacja gazowa firmy STAG
  W odpowiedzi na rosnące ceny paliw i duże zainteresowanie klientów w salonach Mitsubishi pojawił się model Colt LPG z wysokiej jakości instalacją gazową firmy STAG. Jednocześnie w ofercie jest już dostępny Colt 2012 ...
  Salon Volvo 100 km od koła podbiegunowego Salon Volvo 100 km od koła podbiegunowego
  Samochody Volvo od ponad 85 lat powstają w Szwecji, kojarzącej się z surowym, polarnym mrozem i śniegiem. Najdalszy salon tej marki znajduje się w miasteczku Gällivare . Miejscowi twierdzą, że to tylko 4 godziny drogi ...

  • Warto przeczytać
  • passat b5 german style
   Autosacrum 2009
   Subaru Impreza STI
   GTP Light