Muscle car z mniejszym silnikiem.

Muscle car z mniejszym silnikiem.

24 Sie 2013, 17:20

Witajcie!
Pisze, ponieważ nurtuje mnie jedna sprawa. Jak myślicie, jaki najmniejszy silnik dałoby się włożyć do np. takiego Dodga Chargera z okolic lat 70 albo Chevroleta Impali z tychże lat i zainstalować w taki sposób, żeby wszystko bezproblemowo grało i dało się toto zarejestrować? Ostatnio przyszło mi do głowy, że można by kupić samą "budę" i wstawić tam mniejszy silnik, ponieważ w Polsce auto z silnikiem 5.2 to raczej średni pomysł. Wie ktoś jaki jest NAJMNIEJSZY możliwy silnik, który dałoby się wstawić do któregoś z dwóch wymienionych przeze mnie aut?
Genom02
Obserwowany

Auto: Nie mam
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Automatyczna

Re: Muscle car z mniejszym silnikiem.

03 Wrz 2013, 21:37

Możesz włożyć silnik od tico i będzie działał ale powoli jechał i spali tyle co V8.
szybki
Moderator - Tuning

Prawo jazdy od: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi przedstawia krzesło R18 Ultra Chair Audi przedstawia krzesło R18 Ultra Chair
    Na targach Design Miami/, Audi przedstawia krzesło R18 Ultra Chair, zaprojektowane przez Clemensa Weisshaara i Reeda Krama, przedstawicieli nowego pokolenia projektantów. Prototyp skonstruowano we współpracy ...
    Toyota Yaris Hybrid-R - sportowa hybryda Toyota Yaris Hybrid-R - sportowa hybryda
    Toyota Yaris Hybrid-R, która w wersji koncepcyjnej zadebiutowała podczas Salonu Samochodowego we Frankfurcie, łączy zaawansowaną technologię pochodzącą z seryjnego Yarisa Hybrid, z wyczynowymi rozwiązaniami znanymi ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Infiniti Q50
      Autosacrum 2009
      S2020005
      GTP Light