Muscle car z mniejszym silnikiem.

24 Sie 2013, 17:20

Witajcie!
Pisze, ponieważ nurtuje mnie jedna sprawa. Jak myślicie, jaki najmniejszy silnik dałoby się włożyć do np. takiego Dodga Chargera z okolic lat 70 albo Chevroleta Impali z tychże lat i zainstalować w taki sposób, żeby wszystko bezproblemowo grało i dało się toto zarejestrować? Ostatnio przyszło mi do głowy, że można by kupić samą "budę" i wstawić tam mniejszy silnik, ponieważ w Polsce auto z silnikiem 5.2 to raczej średni pomysł. Wie ktoś jaki jest NAJMNIEJSZY możliwy silnik, który dałoby się wstawić do któregoś z dwóch wymienionych przeze mnie aut?
Genom02
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: Nie mam
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Automatyczna

03 Wrz 2013, 21:37

Możesz włożyć silnik od tico i będzie działał ale powoli jechał i spali tyle co V8.
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10313
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Siedmiomiejscowy Lexus RX
    Jak podaje japoński magazyn Mag-X, premiera wydłużonej wersji bestsellerowego crossovera Lexus RX z kabiną o trzech rzędach siedzeń ma nastąpić już na jesiennym Tokyo Motor Show, a do sprzedaży ruszy w styczniu 2018. Według ...