Muzyka z telefonu/usb Mazda 6

Muzyka z telefonu/usb Mazda 6

29 Maj 2018, 19:12

Witam, sytuacja wygląda tak, że jestem nowym kierowcą, więc nie znam się na typowo motoryzacyjnych sprawach dlatego piszę tutaj. Chciałbym w mojej Maździe 6 słuchać muzyki poprzez telefon(kabel ew. bloetooth) lub przez nośnik danych np. pendrive. W tym aucie jest wejście tylko na płyty i kasety także jest to niemożliwe. Co polecacie zrobić w mojej sytuacji ?
Czytałem o transmiterach, ale nie jestem do nich przekonany(możliwe, że się mylę) Może wstawić radio? tylko jak? Mój budżet to ok. 150zł . Liczę na pomoc dla nowicjusza.
Podrzucam załącznik
Pozdrawiam
Rosomakly
Obserwowany

Prawo jazdy od: 25 05 2018
Przebieg/rok: <1tys. km
Auto: Mazda 6
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

Re: Muzyka z telefonu/usb Mazda 6

29 Maj 2018, 20:16

Najwygodniej będzie Ci kupić transmiter z blutaczem, nie dość że masz muzykę z telefonu to jeszcze mozesz przez telefon gadać nie ryzykując mandatem. Ja sam używam w tej chwili transmitera, no wiadomo nie jest to to samo co z radia ale dla niewymagających wystarczy
Porady blacharsko-lakiernicze
Kao
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Alfa Romeo GTV Jaguar X-type
Silnik: 2.0 V6 TURBO, 2.0 D

29 Maj 2018, 20:40

Jaki polecasz w takiej cenie ?
Rosomakly
Obserwowany

Prawo jazdy od: 25 05 2018
Przebieg/rok: <1tys. km
Auto: Mazda 6
Silnik: 1.8
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

29 Maj 2018, 21:52

Ja używam takiego https://www.google.com/search?q=transmi ... E0tYmWUK9M: zapłaciłem za niego 60 zł. Ma blutacza, wejście USB i SD i wyjście USB na ładowarkę. Czy jestem zadowolony? Ogólnie tak.
Wiecej nic Ci nie mogę polecić bo nie mam z nimi za wielkiego doświadczenia. Nie ma tu reguły na cenę, czasami ten za 20 zł będzie działał dużo lepiej jak te za 100. Rynek jest mocno tym nasycony wiec ciężko się na coś zdecydować
Porady blacharsko-lakiernicze
Kao
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Alfa Romeo GTV Jaguar X-type
Silnik: 2.0 V6 TURBO, 2.0 D
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak rozwiązać problem z niedziałającym dvd format NTSC Chrysler Jak rozwiązać problem z niedziałającym dvd format NTSC Chrysler
    Witam wszystkich. Po zakupie amerykańskiego auta wielu z nas ma problem z odtwarzaczem DVD a dokładniej z trybem NTSC.Po zakupie mojego auta też borykałem się z tym problemem ,dzieci ciągle zawracały głowę kiedy naprawie ...
    Hennessey Venom GT - najszybszy samochód świata Hennessey Venom GT - najszybszy samochód świata
    Najszybszy samochód świata Hennessey Venom GT osiągnął prędkość 435.31 km/h (270.49 mil/godzinę) 14 lutego tym samym ustanawiając światowy rekord prędkości dla 2-miejscowego samochodu sportowego. Test podczas którego ...

•  
    • Droga szybkiego ruchu, Hyundai ix35 Fuel Cell
      Audi R8 LMS ultra na torze w Spa, 6
      Skoda Fabia R 5
      Pajero Owners Club wyrusza na Korsykę, 4