Mycie auta

Mycie auta

14 Cze 2009, 15:24

Witam!!!
Mam odwieczny dylemat ,czym umyć auto gdyż właśnie kupiłem nowe auto . Chodzi mi czy myjką wysokociśnieniową (piana aktywna itp.) czy w tradycyjny sposób gąbką z szamponem . Nie chciał bym zniszczyć lakieru a dokładnie nie chcę mieć na samochodzie charakterystycznych okręgów.(patrząc pod światło). Z góry dzięki
kris16_16
Nowicjusz

14 Cze 2009, 15:40

Myjka ma to do siebie że może nieraz uszkodzić lakier jeżeli jest na nim piasek itp. Najlepiej to spłukać cały samochód, tak, żeby nie było na nim piasku itp. który rysuje lakier, dobry płyn i zmyć gąbką ewentalnie jeszcze jakiś wosk, potem znowu spłukać. Przede wszystkim nie może być piasku bo porysujesz lakier. I oczywiście nie wolno myć po jeździe, kiedy samochód jest nagrzany, albo kiedy stoi na słońcu, ponieważ pęka lakier. Jeśli miałbyś na to środki i ochotę, to polecam ładnie wypolerować i nanieść bezbarwny lakier ochronny.
O żesz ty kur..., w chu.. jeb.. twoja mać!!! - Powiedział marynarz, po czym szpetnie zaklął.
wolfenstein
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wrocław
Prawo jazdy od: 01 01 2001
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Hyundai Santa Fe Nowej Generacji w testach Euro NCAP Hyundai Santa Fe Nowej Generacji w testach Euro NCAP
    Hyundai Santa Fe Nowej Generacji został uznany za najbardziej bezpieczny samochód w swoim segmencie, w ocenie Euro NCAP w 2012 roku. Wyniki we wszystkich kategoriach testowych okazały się najlepsze w klasie, co czyni ...
    Brak snu to jak nadmiar alkoholu u kierowcy Brak snu to jak nadmiar alkoholu u kierowcy
    Powodów zmęczenia i niewyspania może być wiele, przede wszystkim jednak to brak odpowiedniej ilości snu. Zachowania zaspanej osoby za kierownicą są równie niebezpieczne jak tej kierującej pojazdem pod wpływem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Chevrolet Express, luksusowe wnętrze dla pasażerów
      Autosacrum 2006
      Seat Toledo, tył, 2012
      Alfa Romeo 147