Na co uważać przy zakupie VW Golfa III

Re: Na co uważać przy zakupie VW Golfa III

17 Mar 2012, 16:05

Oprócz Audi 80 B4, Golfa III, Hondy Civic V znajdę jeszcze jakiś mało palący, mało awaryjny samochód za podaną wcześniej cenę?
Jeśli zdecydowałbym się na zakup Audi B4 , lub Hondy Civic V, to na co mam zwrócić uwagę przy oględzinach i jeździe próbnej, o co wypytać sprzedającego? Dodam, że raczej nie kupię samochodu z komisu, tylko od prywatnego właściciela ;]
dziarsky
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 10 03 2012
Auto: Składak firmy Romet ;]

17 Mar 2012, 16:29

Na Civica V musisz uważać bo dużo egzemplarzy jest od młodych gniewnych.
Audi 80 B4 w tych pieniądzach to średni pomysł ale poszukać można.
Z innych aut to może Daewoo Lanos?W 10l lpg spokojnie sie zmieścisz.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

17 Mar 2012, 18:41

tu nie chodzi o to czy ktos krzyczy "ej wiesniaku", tu chodzi o reputacje. Wypowiadam sie caly czas w temacie. Pamietam jak dzis moj egzamin na prawko - stoje i pale papierosa, podchodzi do mnie jakis mutant lysy (bylo czuc i widac skad pochodzi) i tam czy dasz szluga i zaczela sie gadka co chcesz kupic jak zdasz, a ja ze to i to, a on ze juz na niego czeka golf trójeczka w stodole itd. Po prostu klimat golfa i w okol golfa jest tak obciachowy, ze chocbym byl zdesperowany mocno przy wyborze samochodu, to z pewnoscia nie bylby to popularny golf. Mi sie te auto kojarzy z ciemnogrodem - JA WIEM, ze jezdza tym tez normalni ludzie, ktorzy za cos doceniaja ten samochod, nie przecze, ale to jest mniejszosc jak patrze na drogach... ogolnie nikt ciekawy w takie cos nie celuje...

Moj samochod nie jest klockiem, pewnie ci sie nie spodoba, bo nie jest "praktyczny" jak gÓlf, ktorym przewieziesz 10kg ziemniakow na stragan, a wiec jezdze tym w pelnej opcji 99':

Image

Nie chce sie jakos wywyzszac, prezentuje tylko swoj poglad w temacie tego Wagona...
...
numberOne
Początkujący
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 0
Miejscowość: Olsztyn
Prawo jazdy od: 10 03 2011
Przebieg/rok: 32tys. km
Auto: mam
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna

17 Mar 2012, 21:48

No i dobrze jesteś antygolfista i skończ już ten temat a nie ciąg dalej.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km

17 Mar 2012, 22:37

no dokladnie skoncz ten temat nie podobaja ci sie golfy nie musza sie podobac ale nie obrazaj ich wlascicieli , a jakbys czytal uwaznie moje posty to bys wiedzial ze golfa mam dla pracownikow a sam jezdze alfa 156 , tyle w temacie
bioly21
Zaawansowany

Miejscowość: malopolska
Prawo jazdy od: 17 08 2002
Auto: Alfa159 , Civic VII

18 Mar 2012, 19:03

okay bioly21 rozumiemy sie
...
numberOne
Początkujący
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 0
Miejscowość: Olsztyn
Prawo jazdy od: 10 03 2011
Przebieg/rok: 32tys. km
Auto: mam
Typ: Sport/Coupe
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Co nam mówią oznaczenia reflektorów, przednich i tylnych lamp? Co nam mówią oznaczenia reflektorów, przednich i tylnych lamp?
    Przednie lampy w samochodach i tylne mają wybite na kloszach lub obudowie reflektorów znormalizowane kombinacje liter i cyfr. Są to ważne informacje które mówią nam o przeznaczeniu produktu oraz jego ...
    Mitsubishi Outlander PHEV w europejskiej specyfikacji Mitsubishi Outlander PHEV w europejskiej specyfikacji
    Zaledwie sześć miesięcy po europejskim debiucie rynkowym nowego Outlandera w wersji z silnikiem benzynowym i wysokoprężnym, firma Mitsubishi Motors Corporation (MMC) zaprezentuje podczas zbliżającego się Salonu Samochodowego ...

• Re: Na co uważać przy zakupie VW Golfa III

19 Mar 2012, 12:07

A co sądzicie o Fiacie Bravo I ?
    dziarsky
    Nowicjusz

Prawo jazdy od: 10 03 2012
    Auto: Składak firmy Romet ;]

19 Mar 2012, 12:15

Zalezy od egzemplarza,ojciec miał od nowości tylko że Brava,silnik 1.2,przejeżdził nia 10lat bez większej awarii,wszystko robił na bieżąco u zaufanego mechanika,jak sprzedawał to mu szkoda było.
    W przypadku Bravy unikaj silnika 1.4,kompletny niewypał.
    TFSI
    Stały forumowicz

Auto: Alfa Romeo 156
    Silnik: 1.9JTD 115km
    Paliwo: Diesel
    Typ: Sedan/Limuzyna
    Rok produkcji: 2003

• Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      passat b5 german style
      Infiniti Q50