Na co zwrócić uwagę przy zakupie przyczepy samochodowej?

Na co zwrócić uwagę przy zakupie przyczepy samochodowej?

19 Wrz 2017, 12:22

Na wielu forach tematycznych często przewija się to samo pytanie: Jaką przyczepę samochodową kupić? Sam byłem w podobnej sytuacji jeszcze dwa lata temu i okazało się, że poradę znalazłem na jednej z grup dyskusyjnych.

Tym razem sam postanowiłem napisać krótki poradnik, w którym zwróciłem uwagę na najważniejsze elementy przyczepy samochodowej. Cały tekst możecie przeczytać na stronie: http://www.przyczepymarter.pl/2017/09/planujesz-kupic-przyczepe-samochodowa.html

Zachęcam wszystkich do komentowania i dzielenia się własnymi opiniami.
marter
Obserwowany

Auto: Chevrolet

Re: Na co zwrócić uwagę przy zakupie przyczepy samochodowej?

25 Paź 2017, 21:46

Szczerze mówiąc to ja zdałam się na opinie w sieci. Jestem typową babą więc nie muszę się na tym znać. Ostatnio też szukałam podpory do przyczep i doradziłam się mailowo sprzedawcy w sklepie. Znalazłam je u nich Unitrailer - wiem, że oni mają również przyczepy :)
lokira
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 14 09 2007
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Renault Thalia
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Cyfrowy zestaw wskaźników z personalizacją ustawień Cyfrowy zestaw wskaźników z personalizacją ustawień
    Cyfrowa rewolucja ŠKODY dotyka kolejnych obszarów wyposażenia jej modeli. Obok usług online i systemów wspierających kierowcę, jednym z najnowszych elementów wyposażenia samochodów ŠKODY ...
    III runda NIGHT POWER 2013 GP w Łomży / relacja III runda NIGHT POWER 2013 GP w Łomży / relacja
    Kolejna impreza z cyklu NIGHT POWER 2013 Grand Prix za nami. Nawet deszcz nie zniechęcił fanów wysokooktanowej adrenaliny. Kiedy tylko ulica wyschła pierwsze auta stanęły na linii startu. 10 sierpnia na ulicy Spokojnej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Men's Day 2009
      Kia Lotos Race, Kia Picanto, 2
      VERVA Street Racing 2010
      Toyota i-Road, bok