Nagroda "Design Trophy" dla Audi A3 i A1 Sportback

Nagroda "Design Trophy" dla Audi A3 i A1 Sportback

15 Mar 2013, 01:00

W plebiscycie "Auto Trophy 2013", dwa modele marki Audi bezkonkurencyjnie pokonały rywali. Prawie 31 procent, spośród ponad 24 tysięcy biorących w nim udział czytelników niemieckiego magazynu Auto Zeitung, w kategorii samochodów miejskich oddało swój głos na Audi A1 Sportback. W klasie samochodów kompaktowych drugie miejsce zajęło Audi A3, zdobywając 18,5 procent głosów. Plebiscyt w pięciu kategoriach nagrodził nowości, które w ubiegłym roku pojawiły się na rynku.

Image

źródło: Audi
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 9564
Prawo jazdy od: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Niskie napięcie na akumulatorze i problem z odpaleniem silnika Niskie napięcie na akumulatorze i problem z odpaleniem silnika
    Po trzech dniach wsiadam przekręcam kluczyk i rozrusznik z trudem zrobił może jeden obrót. Było to dla mnie dziwne dlatego że akumulator wcześniej nie sprawiał problemów i nie dawał oznak rozładowanego. Zajrzałem ...
    Chroń środowisko! Nie wylewaj olejów gdzie bądź! Chroń środowisko! Nie wylewaj olejów gdzie bądź!
    Natknąłem się na artykuł który przedstawia kilka negatywnych aspektów wylewania olei gdzie popadnie. Wiadomo każdy z nich korzysta, ale nie każdy wie co z nimi potem robić. "Wiele ludzi, przede wszystkim właściciele ...

•  
    • Moto Piknik - Olsztyn/Dajtki 2010
      Moto Piknik - Olsztyn/Dajtki 2009
      Mohawk Warrior - Monster Truck, 8
      Car audio, video 2007