Nagroda Fleet Leader 2012 dla SKODY

Nagroda Fleet Leader 2012 dla SKODY

30 Lis 2012, 12:20

Podczas targów Fleet Market odbyło się wręczenie statuetek Fleet Leader 2012. SKODA otrzymała nagrodę za Innowacyjne Centrum Bezpieczeństwa SKODA AUTOLAB.

Targi Fleet Market 2012 odbyły się 27 listopada 2012 roku w Warszawskim Centrum EXPO XXI. Podczas imprezy wystawcy branżowi zaprezentowali swoje nowości produktowe, a także premierowe samochody na powierzchni ponad 5 000 m2. Wydarzenie Fleet Market to największe targi flotowe w Europie Środkowo-Wschodniej.

Nagroda Fleet Leader 2012 dla SKODY

Na targach wręczono statuetki Fleet Leader 2012. SKODA otrzymała nagrodę za Innowacyjne Centrum Bezpieczeństwa SKODA AUTOLAB. Jest to nowoczesne i pełne interaktywnych instalacji miejsce, które zapewnia nie tylko niezapomniane wrażenia, ale dostarcza również cennej wiedzy na temat bezpiecznej jazdy.

Centrum oferuje m.in. symulatory zderzeń i dachowania, symulatory poduszek bezpieczeństwa oraz symulator ekologicznej i ekonomicznej jazdy.

Nagroda Fleet Leader 2012 dla SKODY

"Wyróżnienie dla projektu SKODA AUTOLAB to dla nas ogromny zaszczyt. Ta nagroda jest wyrazem uznania dla pracy naszych specjalistów, ale także świadczy o zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci" – powiedział Tomasz Koter, Kierownik Zespołu Sprzedaży Flotowej, który wraz z Michałem Zmitrowiczem, Kierownikiem Sprzedaży ze SZKOŁY AUTO SKODA, odebrał statuetkę Fleet Leader 2012.

Podczas targów odbyła się polska flotowa premiera SKODY Rapid, która idealnie uzupełnia dotychczasową gamę modeli, wpasowując się pomiędzy dobrze już znaną Fabię a Octavię. Uroczyste odsłonięcie samochodu przyciągnęło wielu gości, a całą prezentację poprowadził Tomasz Koter.

Przy pokazie omówione zostały najważniejsze cechy modelu oraz korzyści płynące z zakupu tego auta dla firm. Uczestnicy targów otrzymali możliwość indywidualnego zapoznania się z samochodem oraz umówienia się na jazdę próbną.

Nagroda Fleet Leader 2012 dla SKODY

Na stoisku pokazano także niedawno debiutujący model Citigo. Jest to najmniejszy pojazd SKODY, który sprawdza się w zatłoczonych miastach.

Spośród aż 200 stoisk, największą ekspozycją okazała się wystawa Volkswagen Group Polska, na której wspólnie zaprezentowały się aż cztery marki: SKODA, VW osobowe, VW użytkowe i Audi. Wśród osób odwiedzających został przeprowadzony konkurs, którego ośmiu zwycięzców weźmie udział w szkoleniu na profesjonalnym torze off-road.

źródło: Skoda
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 3108
Zdjęcia: 11625
Prawo jazdy: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Kolejny krok w stronę jazdy autonomicznej Kolejny krok w stronę jazdy autonomicznej
    Nie jest tajemnicą, że Toyota intensywnie pracuje nad technologią jazdy autonomicznej. Japoński koncern jest bardzo blisko wprowadzenia nowego układu zautomatyzowanej jazdy do aut produkcyjnych. Mowa o systemie Teammate, ...
    XVI Moto-Piknik Olsztyn Dajtki 2010 / relacja XVI Moto-Piknik Olsztyn Dajtki 2010 / relacja
    7 sierpnia na lotnisku Dajtki w Olsztynie odbył się XVI Moto-Piknik. Piknik trwał tylko jeden dzień i nie zabrakło na nim atrakcji. Oprócz największych imprez jak Eliminacje Mistrzostw Polski Car Audio i wyścigi na ...

  •