Najlepiej 4x4

16 Paź 2013, 20:18

Witam Forumowiczow:)
Od dawna sledze ten portal i wiele pozytecznych rzeczy sie dowiedzialem jednak nadal mam maly dylemat i prosze o opinie.
Chcialbym teraz kupic auto z ikra. Intensywnie rozwazam audi S4 2,7 lub S6 C5 manual. Do tego rozmyslam nad BMW E46 4x4 3.0 benzyna lub diesel, jaguar x-type 3,0 ewentualnie audi B6 3,0 lub Golf IV 2,8. I teraz tak. Jesli kupie audi bede ja robil na jakies 350-400 ps i bedie to auto rozrywkowe a bede dalej kulal sie taczka :) Ale jesli kupie inne z tych aut to bede je gazowal i bedzie autem do codziennego uzytu. Wiedze oczyma wyobrazni jak niektorym Forumowicza cisnienie teraz skoczylo na slowa LPG ale tak planuje :) Z LPG jestem obyty i nie boje sie tego ale do rzeczy. Szukam samochodu nie rzucajacego sie w oczy w kwocie do 20 tys.(podana kwota jest tylko na zakup samochodu i moze ewentualnie wzrosnac przy okazjach o 10 tys.) najlepiej 4x4 choc jesli ktos ma cos sensownego innego to chetnie rozwaze, spalanie do zaakceptowania bez lpg to 16-17 w miescie potem LPG.Diesel malo awaryjny bardzo mile widziny. Bardzo chetnie wysluchalbym opini posiadaczy w/w aut, Ich opinie itd. ale chetnie poslucham innych propozycji.
Pozdrawiam:)
Kaisers
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 01 01 1976
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Megane II, Grandczeroke
Silnik: 1,4 98ps i 5,2 215
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005

16 Paź 2013, 22:49

Wymieniłeś różne auta. S4 2.7 bit jest super bazą do dalszego dłubania, potrafi naprawdę dużo znieść w serii. S6 jest opasły, nic z nim nie zrobisz bez dużej ilości $$$ a osiągi dupy nie urywają.
Golf4 2,8 to tak właściwie przy s4 nie jedzie. Reszta niech się inni wypowiedzą.
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10318
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

17 Paź 2013, 21:02

Myslalem tez nad audi TT i troche ja pomodzic. Spalanie w normie dopuszczalnej tylko brak stalego 4x4 a to teraz chcialbym miec w osobowym:) Mam inny problem bo auto bedzie rejstrowane w Niemczech i tutaj wyciecie kata nie wchodzi w rachube wiec mody czesciowo ograniczone a mocy brak:)
Kaisers
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 01 01 1976
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Megane II, Grandczeroke
Silnik: 1,4 98ps i 5,2 215
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Toyota Aygo 2018 facelifting
    Toyota Aygo to japoński bestseller, opracowany z myślą o europejskim rynku w studiu projektowym Toyoty ED2 we Francji. Druga generacja tego modelu zadebiutowała w 2014 roku, a w 2018 roku auto przeszło gruntowny facelifting. ...