Największe targi motoryzacyjne w Europie Środkowo-Wschodniej

07 Kwi 2013, 18:46

Na tegoroczną edycję Motor Show do Poznania przyjechało rekordowe 86 000 miłośników motoryzacji! To największe targi motoryzacyjne w Europie Środkowo-Wschodniej. Dziękujemy!

Największe targi motoryzacyjne w Europie Środkowo-Wschodniej

Poznańskie targi Motor Show powróciły do czasów swojej największej świetności. Potężne stoiska importerów samochodowych (na Motor Show pojawili się m.in. wszyscy producenci z pierwszej szóstki najchętniej kupowanych przez Polaków samochodów), najnowsze luksusowe samochody, piękne i potężne motocykle, fantastyczne kampery i niesamowite szybowce.

Największe targi motoryzacyjne w Europie Środkowo-Wschodniej

"Tegoroczną edycję poznańskiego Motor Show można uznać za bardzo udaną. Wystawa, wbrew niektórym sceptykom, z każdym rokiem zyskuje na popularności. Szczególnie cieszy nas bardzo duża frekwencja zwiedzających i ogromne zainteresowanie samochodami Ford. To dobrze rokuje na przyszłość." powiedział Mariusz Jasiński, dyrektor Public Relations Ford Polska. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się zresztą wszystkie salony tematyczne targów: samochodowy, motocyklowy, lotniczy i caravaningowy. "Te targi to dla nas wielki sukces. Osiągnięte tutaj wyniki sprzedażowe przeszły nasze najśmielsze oczekiwania." – mówił Jacek Jaskot, dyrektor zarządzający Elcamp Traveller.

POLECAMY Motor Show VIP Night 2013

Przygotowane w tym roku premiery – łącznie ponad 40 modeli na całych targach, liczne atrakcje i pokazy przyciągnęły do Poznania nie tylko 86 000 osób, ale także wszystkie największe polskie media. Targi relacjonowane były na bieżąco przez ogólnopolskie telewizje: TVN, TVN 24, TVN Turbo, TVN CNBC, TVP 1, TVP 2, TVP Info, Polsat, Polsat News, Polsat Biznes i wiele innych mediów. Podczas Motor Show tym samym pobiliśmy kolejny rekord: na targi akredytowało się aż 750 dziennikarzy!

POLECAMY AMAZING PARTS - Nowa SKODA Octavia rozebrana na części

Przez cztery dni podziwialiśmy piękne wystawy przygotowane m.in. przez Volkswagen Group Polska, Ford Polska, Toyota Motor Poland, Kia Motors Polska, Volvo Auto Polska, Jaguar Land Rover Polska. Gości Motor Show zachwycały luksusowe samochody Rolls-Royce (wystawa przygotowana przez Rolls-Royce Motor Cars Service Warszawa), Ferrari (zrealizowane przez Ferrari Warszawa) czy Wiesmann. Polską premierę podczas targów miała nowa klasa E i nowe CLA – najnowsze modele Mercedesa oraz Jaguar F-Type – piękny i nowoczesny cabriolet. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się także nowy Fiat 500L, a to tylko wybrane modele z setek prezentowanych na Motor Show 2013!

Największe targi motoryzacyjne w Europie Środkowo-Wschodniej

Równie atrakcyjnie zaprezentowali się wystawcy na Salonie Motocyklowym, który od trzech lat bardzo dynamicznie się rozwija. "Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w tegorocznej edycji Motor Show w Poznaniu. Jest to w chwili obecnej najlepiej zorganizowana impreza dla tej branży. Uważamy, że grono zadowolonych wystawców będzie się powiększać rokrocznie. Życzylibyśmy sobie wziąć udział w przyszłorocznej imprezie, na którą namawiać będziemy zaprzyjaźnione firmy. Kogo nie było niech żałuje." powiedział po targach Michał Mruk z Polmotor, wyłącznego dystrybutora Motor Guzzi na terenie Polski.

Największe targi motoryzacyjne w Europie Środkowo-Wschodniej

Z bardzo dobrym przyjęciem spotkała się także pierwsza edycja Salonu Air Passion, na którym można było zobaczyć nie tylko śmigłowce i szybowce, ale także poznać ofertę wielu szkół, w tym także spadochronowych. "Nowatorstwo i innowacja, bezpośredni kontakt z publicznością poprzez rajdowy show oraz event skoczków spadochronowych na stałe już zagości na Salonie Air Passion w ramach Motor Show, ponieważ świetnie wpisuje się w charakter tych targów: interaktywny, bezpośredni i realizowany z rozmachem. Będziemy tu za rok" – powiedział Przemysław Wolański, prezes FreeFly Center, zwycięzca plebiscytu Lotnicze Orły.

POLECAMY O targach Motoryzacyjnych Motor Show 2013 w Poznaniu

Jakie było Motor Show?
"To były dla nas doskonałe targi pod każdym możliwym względem. Już wiemy co zrobić podczas kolejnej edycji!" powiedział Radosław Gogulski, prezes firmy CarGO!, jednego z ponad 140 wystawców Motor Show.

POLECAMY Dlaczego warto było odwiedzić targi MOTOR SHOW 2013?

Raz jeszcze serdecznie dziękujemy wszystkim gościom, wystawcom, przyjaciołom i Partnerom Motor Show. Do zobaczenia za rok, w dniach 27-30 marca 2014.

Największe targi motoryzacyjne w Europie Środkowo-Wschodniej

źródło: MTP
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 3487
Zdjęcia: 12612
Prawo jazdy: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

08 Kwi 2013, 16:50

Filmowa relacja z targów autorstwa Macieja Zientarskiego.
teksty to wyraz moich poglądów, nie należy ich identyfikować z linią programową firmy Trynid
Trynid
Początkujący
 
Posty: 134
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Polska

08 Kwi 2013, 22:40

U nas w lubelskim też jest podobna impreza. Zapraszamy na Moto Sesion 20- 21 kwietnia w Lublinie na Targach Lublin. Moja ekipa też tam będzie :) więcej info na : moto-session-2013-impreza-motoryzacyjna-w-lublinie-vt63757.htm :) zachęcamy również do rozreklamowania naszego profilu :)
motorynka
Obserwowany
 
Posty: 2
Auto: opel coursa

09 Kwi 2013, 22:47

Ale w Poznaniu są jednak największe i tłumy zwiedzających,a i najbardziej znane w Polsce a nawet w Europie!
Kredyty samochodowe i nie tylko -zobacz na stronie !
netman
Nowicjusz
 
Posty: 30
Prawo jazdy: 01 01 2001
Auto: Fiat
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Wymiana baterii w elektronicznym kluczyku - Toyota
    Dzisiaj przyszedł czas na wymianę baterii w elektronicznym kluczyku. Przed wyłączeniem zapłonu przyciskiem otrzymałem informację o niskim stanie naładowania baterii w kluczyku i na zegarach wyświetliła się kontrolka w kształcie ...
    Classic Car Festival w Tokio - zabytkowe perły
    Zabytkowe samochody mają swój nieodparty urok, o czym już po raz kolejny mogli się przekonać goście tegorocznego Classic Car Festival zorganizowanego przez Toyota Automobile Museum. W imprezie wzięły udział najpiękniejsze ...

  •