Naprawa CVT - polecany warsztat? Mazowieckie

25 Maj 2020, 16:44

Cześć,
Mam Suzuki Kizashi ze skrzynią CVT Jatco JF011E. Model samochodu mało popularny, ale te skrzynie montowane były także przez innych producentów (Mitsubishi, Nissan, Jeep, Ford).
Szukam polecanego warsztatu najlepiej w województwie mazowieckim, który zajmuje się naprawą skrzyń CVT.

Przeglądam opinie w Google i są mocno skrajne
modessef1
Nowicjusz

Prawo jazdy: 17 03 2005
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Nie mam

26 Maj 2020, 09:40

Musisz szukać takiego warsztatu który zajmuje się tylko skrzyniami. Oni sobie poradzą i powinno być ok. Zerknij na Ediparts z Nadarzyna oni raczej są ok i możesz podjechać pogadać zobaczysz co Ci powiedzą.
Kiedyś byłem u nich gadałem chwilę i odniosłem dobre wrażenie. Olej też mi wymieniali w jednym automacie i było ok.

Czy robią CVT? Wydaje mi się że tak.
Rokiko
Zaawansowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Chiny włączają hybrydy do programu elektromobilności
    Chiński rząd ogłosił, że uwzględni samochody hybrydowe w programie wspierania elektromobilności jako kolejną kategorię niskoemisyjnych aut. Nowe przepisy, które wejdą w życie w styczniu 2021 roku, mają na celu zwiększenie ...
    Otwarcie sezonu i wielki powrót Roberta Kubicy - Grand Prix Australii
    Przed inauguracją nowego sezonu Formuły 1 zapraszamy do zapoznania się z faktami i ciekawostkami na temat wyścigu o Grand Prix Australii – pierwszym starcie Roberta Kubicy po ośmiu latach przerwy. Melbourne gości GP ...

•  
    • Warto przeczytać