Naprawa karoserii

Naprawa karoserii

30 Cze 2010, 23:30

Witam, sprawa jest krotka. Mam auto z troche styranym lakierem, gdzieniegdzie trzeba poprawic, gdzieniegdzie zalatac, i szukam jakiegos dobrego lakiernika w okolicach warszawy (100KM to jeszcze nie jakas wielka odleglosc) ktory by mi doprowadzil karoserie do porzadku (chodzi o przemalowanie), moze ktos pomoc ?

Jakie koszty sa mniej wiecej takiej operacji ? (lakier ma byc bialy polysk, czyli chyba zwyczajny)(chodzi oczywiscie o lakiernie, auto moge dostarczyc bez kokpitu i innych platikow z kabiny bo silnika nie moge zdemontowac, brak narzedzi)
rasta105
Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa

Re: Naprawa karoserii

23 Wrz 2012, 22:17

No to tanie nie będzie ;P
matrioszka
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 16 04 1979
Auto: Audi A4 B7, 1.9 TDI 131KM

Re: Naprawa karoserii

23 Wrz 2012, 23:42

No tego typu naprawy tanie być nie mogą. Jest zresztą dużo do zrobienia, więc chyba nikt się nie spodziewa, że serwis czy warsztat zrobi po kosztach. Co do polecanego zakładu w Warszawie to mogę dać namiar na serwis-lakierniczy.plz Bródna. Całkiem nieźli fachowcy.
miętus
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Prawo jazdy od: 05 05 1997
Auto: Audi A4 B7
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora? Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora?
    Zima to najtrudniejsza pora roku dla naszego samochodu szczególnie jeżeli trzymamy go pod tzw. chmurką. Co zrobić jeżeli nie uda nam się uruchomić auta przy pomocy własnego źródła prądu jakim jest akumulator? ...
    Volvo XC60 - najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne Volvo XC60 - najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne
    Nowe XC60 to jeden z najbezpieczniejszych samochodów jakie kiedykolwiek zbudowano. Jest wręcz “naszpikowany” najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi. Wystarczy wspomnieć o przełomowych systemach ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Fiat 125p, kobieta za kierownicą
      Dziewczyny
      Mitsubishi Outlander 2013
      Audi A8 L W12