[S-Type] Naprawa pomp wtryskowych Kielce

21 Wrz 2015, 09:39

Witam,

W poszukiwaniu jakiejś firmy która mogłaby dobrze wykonać regenerację pompy, natrafiłem na serwisy znajdujące się w Kielcach oraz Rzeszowie zajmujące się naprawą pomp wtryskowych. Z kolei jeden z mechaników poleca mi Kraków, gdyż tam podobno wykonują naprawy błyskawicznie i bardzo rzetelnie. A może wy macie jakieś sprawdzone adresy?
Koralix
Nowicjusz

Auto: Jaguar S-Type
Silnik: 2.7 D 207 KM
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2001

20 Paź 2015, 19:05

Na Podkarpaciu najlepszy jest Bosch Diesel Service Pawlik w Stalowej Woli masa mechaników do nich wysyła do regeneracji wtryskiwacze i pompy Common Rail. Dobre ceny i jakość naprawy daje im chyba pierwsze miejsce w tej części Polski. To nie tylko moja dobra opinia o nich. Szczegóły o serwisie masz na stronie i kontakt do oddziału Kielcach [link niedostępny] Robią też wysyłkowo, a to duży plus bo nie trzeba targać auta masę kilometrów. Poz.
Derko
Nowicjusz

Auto: Nissan Almera
Silnik: 1.5 dCi
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jakie systemy zautomatyzowanej jazdy znajdziemy w samochodach?
    Science fiction czy całkiem nieodległa przyszłość? Samochody autonomiczne fascynują miłośników technologii od lat, a Ci, w żyłach których płynie benzyna, patrzą na nie sceptycznie. Pewnym jest jednak, że zaawansowane ...
    Zgubiona faktura zakupu samochodu, firma już nie istnieje?
    Czasem zdarzają się przypadki że zgubiliśmy oryginał faktury zakupu samochodu i w wydziale komunikacji okazuje się że nie możemy bez takiego dokumentu zarejestrować samochodu. Co gorsza firma od której kupiliśmy auto ...

•