[Cooper D] Naprawa wtryskiwaczy Delphi

22 Wrz 2015, 11:03

Cześć,

Mam do naprawy wtryskiwacze Delphi z mojego Mini Coopera D. Nie mam pewności czy za objawami stoją wtryskiwacze, chociaż wszystko na to wskazuje. Samochód dość często ma problemy z uruchomieniem silnika (zwłaszcza po przestanej nocy). Gdzie mógłbym wysłać takie wtryskiwacze do sprawdzenia oraz ewentualnej ich naprawy?
Balder
Nowicjusz

Prawo jazdy: 15 01 1982
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Mini Cooper D
Silnik: 1.6 D 109 KM
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

11 Paź 2015, 22:12

Z tego co wiem to tam są wtryskiwacze Common Rail Boscha, a nie Delphi. Zadzwoń sobie do Boscha [link wygasł] i sprawdź bo chyba mam racje. Bardzo dobry serwis, więc myślę, że ci podpowiedzą.
daciek
Obserwowany

Auto: Dacia Logan
Paliwo: Diesel

12 Paź 2015, 09:34

Najgorsze jest to, że czasami po tej całej regeneracji wtryskiwaczy mija pół roku i robi się tak samo jak było :) Ale nie jest to regułą!! Jak się planuję jeździć autem dłuższy czas z własnego doświadczenia proponuję kupno wtryskiwaczy Bosch u niedziałka, a i znaleźć kogoś kto ma zniżki 25 % i wtedy problem znika na dłużej :)
roziom3388
Początkujący

Zdjęcia: 39
Auto: Honda Prelude
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ustąp pierwszeństwa na przejściu dla pieszych Ustąp pierwszeństwa na przejściu dla pieszych
    Choć główną funkcją przejścia dla pieszych jest umożliwienie bezpiecznego przedostania się na drugą stronę ulicy, to właśnie na pasach ginie najwięcej pieszych – w 2018 r. w takich okolicznościach śmierć poniosło ...
    Nie daj się przekręcić Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.

•