Nasze telefony

Re: Nasze telefony

02 Lut 2015, 23:20

Gratulacje, Koniu! :D Dobry wybór :ok:
Potrzebujesz jakiejś informacji o Peugeocie 307 lub mondeo mk4? Napisz na priv a postaram się pomóc :)
tomek70
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Łódź
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Ford Mondeo mk4
Silnik: 2.3 161
Paliwo: Benzyna
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2008

03 Lut 2015, 14:01

Koniu napisał(a):A ja się pochwalę...
Kupiłem iPhone'a 4 16GB, jest to mój kolejny iPhone i jestem bardzo zadowolony

Gratuluję zakupu i życzę aby wszystko działało jak powinno na zawsze :) A prędzej miałeś 3GS czy jakiego?
Podpis zwiał z miejsca zdarzenia - trwają poszukiwania.
kkamykk
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Frankfurt am Main
Auto: Hyundai i40
Silnik: 1.6 GDI 135KM
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2013

04 Lut 2015, 22:41

Dzięki koledzy :) Wcześniej miałem 3GS'a 16GB w wersji białej ( o dziwo bez standardowego pęknięcia) :|
Koniu
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

24 Lut 2015, 16:20

Mam ochotę na jakiegoś smartfona, ale podstawowy problem jest taki, że moja Nokia E72 działa na baterii 7-8 dni. Nie mogę przeżyć, że smartfony trzymają tak krótko :)
fordsierra
Nowicjusz

Przebieg/rok: 22tys. km
Auto: Citroen Berlingo
Silnik: 1.6 HDi
Paliwo: Diesel
Rok produkcji: 2006

25 Lut 2015, 13:00

Moja żona ma LG G3S i o dziwo bateria trzyma 3-5 dni w zależności od użytkowania ;-)
kkamykk
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

01 Mar 2015, 01:40

Aktualnie Nokia Lumia 735 i jest ok
Requiem for a Dream.
Piter
Stały forumowicz

Zdjęcia: 239
Miejscowość: Kłodzko
Prawo jazdy: 15 03 2007
Auto: Audi A6 C5
Silnik: 1.9 TDI 131KM
Paliwo: Diesel
Rok produkcji: 2001
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie blokuj skrzyżowania i pasów Nie blokuj skrzyżowania i pasów
    Skrzyżowanie zablokowane przez samochód, który nie zdążył przez nie przejechać np. przed zmianą świateł, to częsty widok. Perspektywa mandatu nie zawsze wystarczy, by zapobiegać takim zachowaniom kierowców. ...
    Stylowy kabriolet Stylowy kabriolet
    Nazwa kabriolet pochodzi z języka francuskiego i podobnie jak w przypadku coupé, pierwotnie odnosiła się do wozów ciągniętych przez konie. Kabrioletem nazywano jednoosiowy lekki powóz z opuszczanym dachem. ...

• Re: Nasze telefony

29 Mar 2015, 21:48

Od około 1,5 roku posiadam Nokię Lumię 510 i jestem bardzo zadowolony :) Nie planuję zmieniać marki telefonu, jeśli już to za jakiś czas zmienię telefon na nową Lumię, bo jest super.
    zielonek
    Aktywny

Auto: P 206

31 Mar 2015, 23:35

Niedługo kończy mi się umowa, jednak u swojego operatora nie widzę nic, co by mnie interesowało. Obecnie mam HTC Windows 8s czy jak to inaczej nazywają Windows 8s by HTC i za nic nie wrócę do Androida :mrgreen: Dobrym wyborem dla mnie byłoby coś na kształt HTC m8 z W8, jednak towar u nas dość deficytowy :/
    Z nowym Androidem niby jest wszystko ok, ale wygląd jakiś taki ubogi i zupełnie inna funkcjonalność. Jest też kwestia zrytej psychy po Androidzie bodaj 4.0, gdzie reklamy doprowadzały mnie do szewskiej pasji...
    mike
    Moderator
    Awatar użytkownika

Zdjęcia: 12
    Miejscowość: Zawiercie|Kraków
    Prawo jazdy: 04 09 2013
    Auto: Ford Focus Mk II
    Silnik: 1.6 TDCI 109KM

02 Kwi 2015, 15:59

Najlepiej wziąć telefon który łatwo sprzedać, czyli pewnie jakiś Samsung z androidem. Opchnąć go na tablicy a potem kupić jakąś używkę roczną czy 2 letnią. Ja tak kupiłem iPhona 4. :) Aktualnie można kupić fajną 5-tkę za 700-800zł więc może coś takiego? :)
    Koniu
    Forumowicz VIP

Zdjęcia: 4
    Miejscowość: obecnie Fulda
    Auto: Mondeo // Astra

02 Kwi 2015, 17:46

Koniu napisał(a):Aktualnie można kupić fajną 5-tkę za 700-800zł więc może coś takiego? :)

Na iPhone 5 za 700-800 nie ma szans. Ostatnio szukałem 4s i żeby znaleźć coś w fajnym stanie trzeba było dać koło 600-700, więc na 5 to raczej przedział 900-1000. Aczkolwiek propozycje iPhone w 100% popieram :)
    Potrzebujesz jakiejś informacji o Peugeocie 307 lub mondeo mk4? Napisz na priv a postaram się pomóc :)
    tomek70
    Stały forumowicz
    Awatar użytkownika

Miejscowość: Łódź
    Auto: Ford Mondeo mk4
    Silnik: 2.3 161
    Skrzynia biegów: Automatyczna

02 Kwi 2015, 18:07

Koniu napisał(a):Aktualnie można kupić fajną 5-tkę za 700-800zł więc może coś takiego? :)

Nie warto się moim zdaniem zamierzać na 5, ponieważ nie jest to w cale sprzęt, który później łatwo sprzedać. Jeśli już, to 5s :yes:
    tomek70 napisał(a):Ostatnio szukałem 4s i żeby znaleźć coś w fajnym stanie trzeba było dać koło 600-700
    .
    Zawsze można coś na eBay'u znależć w okolicach 100-120 Euro :)
    kkamykk
    Stały forumowicz
    Awatar użytkownika

03 Kwi 2015, 10:55

O iPhone też myślałem, jednak nie jestem jakoś przekonany. Przede wszystkim dlatego, że zarówno 4s jak i 5s mają małe ekrany (4s ma mniejszy niż w moim obecnym telefonie a 5s taki sam). Szukam czegoś z większym wyświetlaczem, gdyż często będę używać nawigacji. Są jeszcze Nokie, tzn Microsoft :mrgreen: one też szczerze mówiąc mnie nie przekonują, zwłaszcza że kuzyn ma i coś mu zaczyna się sypać. Bardziej byłbym skłonny wziąć chyba m8 z Androidem niż Nokię.
    Ew poszukać na alledrogo czy ebayu m8 z Windowsem :naughty:
    mike
    Moderator
    Awatar użytkownika

Zdjęcia: 12
    Miejscowość: Zawiercie|Kraków
    Prawo jazdy: 04 09 2013
    Auto: Ford Focus Mk II
    Silnik: 1.6 TDCI 109KM

08 Kwi 2015, 18:41

Ja mam LG L9 od 2 lat + karta 16GB
    Swego czasu miał największy wyświetlacz w swojej cenie - 4,7" za 800zł.
    Android 4.1.2 bardzo fajnie pracuje i nie wiesza się ;) Grunt to dobry niezapchany soft. Największa zaleta to rewelacyjny wyświetlacz IPS, przy którym amoledy i TFTki od sony wyglądają biednie. Dlatego teraz w nowych iphonach będą montowane IPSy od LG :)
    Na minus takie sobie wykonanie ale nie skrzypi i nie ma żadnej ryski jeszcze mimo, że nie używam w pokrowcu.
    Raz rozwaliłem wyświetlacz bez uszkodzenia GorillaG i zabuliłem 208zł za naprawę w serwisie LG. Z parapetu tak niefortunnie spadł mi ciężki wzmacniacz wielkości pięści, że trafił na telefon z wysokości ok. 30cm :?

Teraz powoli rozglądam się za nowym i za nic nie kupie iphona, bo mi się nie podobają (gust jak w przypadku aut) i nie chcę płacić za modę (ceny to jakiś głupi żart) :mrgreen: Te grube zabierające wyświetlacz ramki są dla mnie paskudne do czego się nie przekonam za nic. Wole smukłe telefony :mrgreen:
    Mój typ na dziś? LG G2 lub G3s jeśli chodzi o tańszy. G3 jeśli chodzi o droższy, a i tak niedługo stanieją z racji wejścia G4 na rynek. Android już 5.0 ;) Dobrze wykończone w przeciwieństwie do budżetowej linii L. No i dalej są to telefony w dobrej cenie o dobrych parametrach. Za Samsunga trzeba więcej zapłacić, a wcale lepszy nie jest.

Kolega ostatnio wziął L90 za 600zł i też póki co zadowolony.
    dzida
    Forumowicz VIP
    Awatar użytkownika

Zdjęcia: 453
    Miejscowość: Biłgoraj
    Prawo jazdy: 05 05 2008
    Auto: Honda Civic VIII
    Silnik: 1.8
    Typ: Hatchback
    Rok produkcji: 2010

08 Kwi 2015, 19:15

Nowe LG serii G mają nieintuicyjne jak dla mnie sterowanie przyciskami głośności i blokady ekranu z tyłu aparatu. No i ta kiepska nakładka LG, której daleko do efektownego HTC Sense. Tylko czekać na custom rom pod andka 5.0, bo jak na razie za dużo jeszcze nie działa.
    Z cenami samsungów może jest nie najlepiej ale w średnim segmencie i low-endzie, flagowce mają lepszy stosunek opłacalności.
    Longhorn
    Aktywny
    Awatar użytkownika

Zdjęcia: 518
    Miejscowość: pdk
    Auto: Toyota Corolla E12 FL
    Silnik: 1.4 VVT-i 97KM
    Rok produkcji: 2006

08 Kwi 2015, 19:23

Te przyciski z tyłu to celowy zabieg aby zwiększyć powierzchnię wyświetlacza przy nie zwiększaniu wymiarów samego telefonu. Jak ktoś szuka czegoś z dużym wyświetlaczem aby nie było wielkości tabletu to dobra opcja
    dzida
    Forumowicz VIP
    Awatar użytkownika

Zdjęcia: 453
    Miejscowość: Biłgoraj
    Prawo jazdy: 05 05 2008
    Auto: Honda Civic VIII
    Silnik: 1.8
    Rok produkcji: 2010