Nawigacja GPS windows

Nawigacja GPS windows

23 Kwi 2016, 19:30

Witam,
Szukam nawigacji GPS, podaję parę szczegółów: System operacyjny windows (najlepiej windows 10, o ile taki się instaluje) z magnesem, z livem i dostępem do internetu. Z możliwością zainstalowania map TomTom na Europę i Automapy, minimum 5 cali, mogę przeznaczyć na taki sprzęt 500-600 zł. Jeżeli coś mi się jeszcze przypomni to uzupełnię wątek. Może ktoś ma coś takiego i mógłby mi polecić jakiś konkretny model?
lukasz987
Obserwowany

Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Mercedes Sprinter

Re: Nawigacja GPS windows

28 Kwi 2016, 12:48

Ja swoją nawigację kupiłam tutaj - [reklama] Jestem bardzo zadowolona. Duży wybór modeli na różne systemy i z różnym przeznaczeniem.
Ostatnio edytowany przez MotoAlbercik, 28 Kwi 2016, 18:23, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Reklama
kasia9090
Obserwowany

Auto: Peugot

Re: Nawigacja GPS windows

28 Kwi 2016, 18:44

Z tego co się orientuję, to jeżeli chodzi o windows, to w nawigacjach jest sytsem Windows CE. Obecnie najnowsza wersja jest z numerkiem 7.0 wydanym w 2010 roku. Ale coś mi się obiło o uszy, że w 2015 wyszła wersja 8.0, jednak nie jestem pewny. Natomiast nawigacji z windows 10 ( taka jak na komputery PC i laptopy to nie ma z tego co wiem. Przynajmniej sie nie spotkałem z czymś takim.
Co do internetu, to juz musisz poszukać w necie, jakie obecnie navi są najlepsze. Co do live to zależy to od mapy - np. AutoMapa ma taką funckję i działa to całkiem fajnie.
17 kwietnia 2018 na guza mózgu zmarła moja kochana żona Beti, mając 44 lata. Na forum jestem teraz sporadycznie.
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skoda Scala z nową koncepcją wnętrza dla samochodów kompaktowych Skoda Scala z nową koncepcją wnętrza dla samochodów kompaktowych
    Nowoczesny design, przestronność i funkcjonalność znane do tej pory z samochodów klasy premium – ŠKODA SCALA prezentuje zupełnie nową koncepcję wnętrza dla pojazdów z segmentu A. Emocjonalny język ...
    Audi AI remote parking pilot - garage pilot Audi AI remote parking pilot - garage pilot
    Funkcja automatycznego parkowania Audi AI remote parking pilot oraz funkcja automatycznego wjazdu do garażu Audi AI remote garage pilot znacznie ułatwiają parkowanie. Systemy samoczynnie wprowadzają pojazd na równoległe ...

•