Nie działają światełka przy wskaźniku prędkości !

Nie działają światełka przy wskaźniku prędkości !

24 Cze 2012, 13:01

Witam mam problem kupiłem samochód Golf 3 parę dni temu i jak w nocy jeżdżę nie widzę ile jadę na godzinę ani obrotów nie widać ;/ mam prośbę, wie ktoś czy trzeba może jakąś żarówkę wymienić i jak to zrobić ? :oops:
arturr91
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: Volkswagen Golf III

Re: Nie działają światełka przy wskaźniku prędkości !

24 Sie 2012, 08:45

Przepalone żarówki w zegarach. Musisz wyjąć licznik z deski (odepnij wcześniej chociaż 1 klemę na akumulatorze) i tam są żarówki, posprawdzaj wszystkie i wymień uszkodzone na sprawne.
kamil638
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wrocław
Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: Mercedes w210
Silnik: 2.9 td
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Elektryczny samochód dostawczy: koncepcyjny e-Co-Motion Elektryczny samochód dostawczy: koncepcyjny e-Co-Motion
    Marka Volkswagen Samochody Użytkowe zaprezentuje podczas tegorocznego Genewskiego Salonu Samochodowego koncepcyjnego Transportera e-Co-Motion. Samochód ten łączy w sobie cechy, które zdają się wykluczać: jest ...
    Wörthersee 2017 - doroczny zlot miłośników GTI Wörthersee 2017 - doroczny zlot miłośników GTI
    Nad jeziorem Wörthersee w Austrii odbywa się co roku największy zlot samochodów Volkswagena w wersji GTI. W tym roku prawdopodobnie to niezwykłe święto odwiedzi około 200.000 fanów. Volkswagen przygotował ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009
      S2020005