Nie łapie gazu, spadają obroty, SKODA FELICIA 1.6 75 KM

Nie łapie gazu, spadają obroty, SKODA FELICIA 1.6 75 KM

25 Sie 2014, 19:34

Witam, proszę o pomoc z którym zmagamy się od dłuższego już czasu.
Sprawa dotyczy wysłużonej już trochę Skody jak w temacie, na liczniku już prawie 190 tys. km, ale jestem drugim właścicielem więc pewny przebieg i sposób użytkowania, więc się przywiązałem ;)

Chodzi o to, że nie łapie gazu, tzn trzeba odpuścić pedał gazu i ponownie docisnąć żeby załapało. Problem szczególnie na zimnym silniku i na niższych biegach, niby nic wielkiego ale strasznie denerwuje, szczególnie gdy trzeba przycisnąć a obroty spadają, trzeba odpuścić pedał gazu i ponownie cisnąć żeby zaczął jechać.
Proszę pomóżcie panowie, chociaż jakieś tropy, bo mechanik do którego zajechałem nie był w temacie..
geobks
Nowicjusz

Miejscowość: Polska B
Auto: Skoda Felicia
Silnik: 1.6 75KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Autobusy piętrowe Autobusy piętrowe
    Dwa pokłady w autobusie oznaczają większą pojemność pasażerską, co przekłada się na większy zysk przewoźnika. Autobusy piętrowe mogą swobodnie manewrować w ciasnych uliczkach miast, gdzie wjazd zabierającym niewiele więcej ...
    Skoda Vision E - wnętrze samochodu koncepcyjnego Skoda Vision E - wnętrze samochodu koncepcyjnego
    Futurystyczny design modelu VISION E ukazuje charakter nowego języka stylistycznego ŠKODY dla przyszłych pojazdów elektrycznych. Najbardziej uderzające cechy nadwozia to m.in. brak słupka B czy nietypowo otwierane ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      Infiniti Q50
      Jaguar