Nie przełącza się na gaz...

Nie przełącza się na gaz...

31 Sie 2008, 10:50

Witam jestem nowy takze prosilbym o wyrozumialosc .Mam problem mam nissan primere p10 i wczesniej kiedy odpalałem na benzynie chodził i po dodaniu na gaz przełanczał mi sie na gaz przy 2000 obr a teraz nie raguje kompletnie na gaz i sie nie przełancza nawet jak na samym gazie chce go odpalic to i tak odpala na benzynie prosiłbym o jakąś rade co w zwiazku z tym mozna zrobic z góry dziekuje za pomoc
adis375
Nowicjusz

Re: Nie przełącza się na gaz...

06 Wrz 2008, 21:10

Przede wszystkim auto po odpaleniu na benzynie (przy zimnym silniku) musi chodzić na benzynie do czasy rozgrzania silnika. Teoretycznie wystarczy ok 20st, ale różnie jest i czasem nawet może się zdarzyć ze będzie auto wymagało i 80st. To zalezy. Nie wolno po odpaleniu przelaczac od razu na gaz bo ciezko sie moze skonczyc to dla silnika.
premier00
Początkujący

Re: Nie przełącza się na gaz...

09 Wrz 2008, 12:54

dzięki za rade już znalazłem problem poprostu miałem zaśniedziałe styki od bezpiecznika
adis375
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volvo V90 Cross Country w zimie Volvo V90 Cross Country w zimie
    Volvo V90 Cross Country powstał, by stawić czoło trudnym warunkom drogowym i pokonywać oblodzone i zaśnieżone szosy. Do tego miał być duży i komfortowy. Trzeba przyznać, że udał im się ten zabieg! Sami Szwedzi przyznają, ...
    BMW Concept Z4 Coupé 2005 BMW Concept Z4 Coupé 2005
    BMW Concept Z4 Coupé zostało stworzone z myślą o kierowcach ze sportowym "zacięciem", którzy cenią wysokie osiągi, dlatego samochód zapewnia podróżującym uczucie przebywania tuż nad nawierzchnią, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009
      GTP Light