Niechciane auto...

niechciane auto...

20 Sie 2008, 12:09

witam, 3 tygodnie temu ojciec dał mi starego kadetta, żebym sprzedał i sobie zarobił kilka stówek. problem w tym ze nikt nie chce tego złoma kupić, głowica jest walnięta. więc mam pytanie. samochód ma w umowie napisane że jest uszkodzony, więc w ewidencji też chyba jako uszkodzony figuruje? czy jeśli go potne i oddam na złom, czy będę musiał liczyć się z jakimiś konsekwencjami? czy mogę inne części (szyby np.) sprzedać legalnie na allegro?
lsz
Nowicjusz

Re: niechciane auto...

30 Wrz 2008, 00:55

z tego co wiem to musisz go najpierw wyrejestrowac bo onaczej bedziesz musial placic ubezpieczenie
arturek29
Nowicjusz

Niechciane auto...

30 Wrz 2008, 17:43

Zezłomować możesz tylko na "autoryzowanym" złomie.Dostajesz karteczkę i idziesz wyrejestrować.Ewentualnie możesz go 'sprzedać".Instrukcja jest już w tym dziale i wystarczy tylko poszukać.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak bezpiecznie przewozić psa w samochodzie? Jak bezpiecznie przewozić psa w samochodzie?
    Na wakacyjne wyjazdy właściciele psów często zabierają swoje czworonogi. I chociaż w domu mogą być ich najlepszymi towarzyszami, to w podróży źle przewożony pies może stanowić zagrożenie dla siebie samego, kierowcy ...
    Mobilność elektryczna w BMW Group ma już 40 lat Mobilność elektryczna w BMW Group ma już 40 lat
    Pod koniec 1975 eksperymentalny pojazd zbudowany w oparciu o BMW LS oraz wyposażony w nowe akumulatory oraz nowy silnik elektryczny zaczął przynosić pierwsze rezultaty. Następnie, w roku 1980, zapoczątkowany został projekt ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Subaru Impreza STI
      GTP Light