Nietuzinkowe auto do 10-11tys

Nietuzinkowe auto do 10-11tys

12 Gru 2016, 16:32

Aktualnie szukam ciekawego auta do około 11tys złotych. Z racji, że będę jeździł głównie po mieście, czasami jakaś dłuższa trasa wybieram jeden i słuszny rodzaj silnika, czyli tylko benzynka :naughty:. Całkiem możliwe jest, że założę do auta instalację gazową, więc silnik musi się trochę lubić z gazem :D. W temacie użyłem słowa "nietuzinkowe", mam na myśli po prostu, że szukam auta niezbyt popularnego z fajnym silnikiem(myślę o jakimś v6). Co do samego auta nie mam raczej większych wymagań, przydałaby się jakaś klima, ciekawa linia nadwozia, może skóra w środku( chociaż niekoniecznie). Ostatnio moją uwagę zwrócił Peugeot 406 coupe z silnikiem 3.0? Jest to waszym zdaniem auto godne polecania?
Prosiłbym o ocenę ogłoszenia jak i podanie alternatywnych propozycji :) Pozdrawiam :)
[link wygasł]
mati96000
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 08 03 1996
Auto: Nie mam

Re: Nietuzinkowe auto do 10-11tys

12 Gru 2016, 17:02

Ciekawą opcją może być Hyundai Coupe 2.0
[link wygasł]
[link wygasł]

Może jak "kanciak" to taka limuzynka :naughty:
[link wygasł]
Kieł
Stały forumowicz

Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Scania serii R - najmocniejszy seryjny 730-konny silnik Scania serii R - najmocniejszy seryjny 730-konny silnik
    Podczas majowej prezentacji Scanii w Trier (Niemcy) poznaliśmy nową serię R wyposażoną w silniki V8. Wśród prezentowanych samochodów musiała oczywiście być Scania R z 730-konnym silnikiem. Jest to obecnie najmocniejszy ...
    LED-owa rewolucja LED-owa rewolucja
    Jeszcze niedawno za szczyt nowoczesności uchodziły reflektory biksenonowe, jednak ich kariera już dobiega końca – dziś nowe modele aut coraz częściej wyposażane są w reflektory LED. Mało kto wie, że pierwszym samochodem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Kod błedu 00476
      VW Golf V, 3-drzwi, czerwono-czarny design
      Publicznoœść - Auto Moto Show
      SEAT Mii - żółty