Nietuzinkowy samochód do 8tys

Re: Nietuzinkowy samochód do 8tys

19 Wrz 2017, 22:30

To można przemyśleć :D
Chociaż doprowadzenie do użytecznego to pewnie conajmniej drugie tyle.

Orientuje się ktoś jak wygląda sytuacja z Mercedesem W201 (190)? :)
Niektóre za 6k wyglądają już dobrze.
Zastanawiam się czy sprawdzi się jeszcze jako auto na codzień z jakąś benzynką do 2.0. Podobno naprawy bardzo tanie :)
Err0r
Nowicjusz

Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Honda Accord VI
Silnik: 1.6i 115 km
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

19 Wrz 2017, 23:15

Err0r napisał(a):Chociaż doprowadzenie do użytecznego to pewnie conajmniej drugie tyle.
toż możesz i sprawnego za 2k kupić i doprowadzać do stanu jakiego tam chcesz, myślę że za 5k kupisz zadbany egzemplarz.
190? Jak mnie nic fascynującego. Co z tego że naprawy mogą być tanie jak spalanie może Cię wykończyć a pod gaz to chyba mało tych silników było (tak mi się wydaje) poza tym spacerówka rozpedzanie się tym nie jest niczym przyjemnym.
Porady blacharsko-lakiernicze
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type
Silnik: 2.0 na gnojówkę

19 Wrz 2017, 23:16

Err0r nie podłączaj się pod temat, bo zaraz zrobi się bałagan
mike
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 12
Miejscowość: Zawiercie|Kraków
Prawo jazdy od: 04 09 2013
Auto: Ford Focus Mk II
Silnik: 1.6 TDCI 109KM
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Latający samochód elektryczny - czy to jest możliwe? Latający samochód elektryczny - czy to jest możliwe?
    Toyota opatentowała nowy projekt latającego samochodu-drona, którego koła mogą pełnić funkcję śmigieł. Pojazd ma mieć napęd elektryczny zasilany bateriami lub ogniwami paliwowymi. Projekt opracowała Toyota Engineering ...
    Jak głód wpływa na prowadzenie samochodu przez kierowcę? Jak głód wpływa na prowadzenie samochodu przez kierowcę?
    Wielu kierowcom zdarza się prowadzić samochód, odczuwając głód, co skutkuje zmęczeniem oraz obniżoną koncentracją. Żeby tego uniknąć, część osób decyduje się na jedzenie w samochodzie, co jest równie ...

•