Nietypowy znak drogowy

Re: Nietypowy znak drogowy

22 Lis 2016, 14:57

Rozumiem, że nie chodzi tutaj o numer drogi? Jestem ciekaw, bo nigdy nie spotkałem się chyba, z takim przedstawionym u góry na niebieskim tle.
Bartis
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 08 11 1990
Auto: Audi A4
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Diesel

23 Lis 2016, 15:32

Bartis napisał(a):Rozumiem, że nie chodzi tutaj o numer drogi?

Napewno nie jest to numer drogi. Numeracja dróg jest określona w odpowiedniej ustawie, któa określa na jakim tle i w jakim kolorze ma być numer jakiej drogi. Np. drogi krajowe są oznaczone tabliczką z czerwonym tłem i 2 białymi cyframi. Drogi wojewódżkie mają żółte tło i 3 czarne cyfry. Itd.
17 kwietnia 2018 na guza mózgu zmarła moja kochana żona Beti, mając 44 lata. Na forum jestem teraz sporadycznie.
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

19 Mar 2018, 10:21

bardzo często wykonywane są indywidualne znaki na potrzeby zamawiającego - znaki indywidualne nie zawsze wynikają z przepisów drogowych a mają służyć dodatkowym informacjom np. służbom drogowym w oznaczaniu pewnych odcinków drogi - takie oznaczenie jest na pewno oznaczeniem indywidualnym o dość nietypowym charakterze - fajnie było by zobaczyć realne zdjęcie miejsca umieszczenia takiego oznakowania na drodze jeżeli faktycznie przy samej drodze został umieszczone
Potrzebujesz pomocy dotyczącej organizacji ruchu drogowe / znaków drogowych, chętnie pomogę w rozwiązaniu problemu.
kupznak
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 2
Prawo jazdy od: 21 12 1982
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Fiat Ducato
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pirelli powraca do produkcji opon krzyżowych (diagonalnych) Pirelli powraca do produkcji opon krzyżowych (diagonalnych)
    Po przeszło 50 latach ciągłej produkcji opon radialnych, Pirelli powraca do produkcji tradycyjnych opon krzyżowych (diagonalnych). Nowa odsłona kultowych opon skierowana jest do miłośników klasycznych samochodów, ...
    Audi A3 numerem jeden w klasie samochodów kompaktowych Audi A3 numerem jeden w klasie samochodów kompaktowych
    W tegorocznej edycji plebiscytu AUTO BILD-Design-Award, czytelnicy tego popularnego magazynu motoryzacyjnego uznali nowe Audi A3 za najatrakcyjniejsze auto w klasie małych i kompaktowych samochodów. W plebiscycie o ...

•