Niewielkie auto do 35 tys

niewielkie auto do 35 tys

29 Gru 2012, 00:45

Witam, szukam autka do zwykłej jazdy po mieście (robię rocznie ok. 10-15 tys km). Chodzi mi o to żeby było niezbyt duże (obecnie posiadam avensis sedan 2002r i ciężko się parkuję bo mam specyficzne miejsce w hali garażowej), ale żeby było miejsce na nogi, mam 190 cm wzrostu (testowałem nowego fiata punto i o dziwo było OK).

warunek jest aby autko miało jak najmniej przebiegu i było jak najnowsze (myślę że maksymalnie z 40-50 tys km). Czy diesel czy benzyna nie ma najmniejszego znaczenia, silnik też nie musi być nie wiadomo jaki bo jeżdżę dosyć spokojnie.

Na razie na oku mam punto 2012 z jazd testowych, 9 tys km przebiegu za 36tys pln
Puziols
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 0- 0-2008
Auto: Toyota Avensis

Re: niewielkie auto do 35 tys

29 Gru 2012, 21:26

Spory masz wybór: Fabia, i30, Ceed, Fiesta mk7.
Każde z tych aut będzie dobre, a nie będę Ci pisał o jakości wykonania czy przyjemności z jazdy, bo te wszystkie auta stoją w zasadzie na jednakowym poziomie, jak każde świeże autko zresztą.
Bedą troszkę starsze, ale i tak będą miały niskie przebiegi, więc będą w większości w idealnym stanie.
BMW E60 530dA
Daro20VT
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: BMW E60 530dA
Silnik: 3.0d
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2005
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

SsangYong Rexton G4 - nowa odsłona SsangYong Rexton G4 - nowa odsłona
    Jest to prawdziwy samochód terenowy gdyż zachowano konstrukcję opartą na ramie (Quad frame), co w dobie samonośnych nadwozi w klasie SUV jest rzadkością. W stosunku do poprzedniego modelu nadwozie jest dłuższe (4850 ...
    Najpopularniejsze crossovery w Polsce – styczeń 2017 Najpopularniejsze crossovery w Polsce – styczeń 2017
    W pierwszym miesiącu 2017 roku rynek nowych samochodów odnotował kolejne wzrosty. Sprzedaż na poziomie przekraczającym 41 tys. sztuk oznacza, że był to najlepszy styczeń od 10 lat. Popyt generowany jest głównie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI