Nissan Almera N16 - radio nie włącza się po przekręceniu kluczyka

Nissan Almera N16 - radio nie włącza się po przekręceniu kluczyka

04 Lip 2019, 18:49

Witam. Pojawił się problem. Mam w Almerze mojej podłączone do odtwarzacza cd wirtualny napęd (takie cudo na pendrive albo jacka). Wszystko hasało aż do dzisiaj. W drodze na miasto działało wszystko, spowrotem jak wsiadłem do auta - cisza. Na wyświetlaczu normalnie się włącza wszystko, pokazana stacja radia, ale cisza jest. Dodam, że przy przekręceniu kluczyka słychać w głośnikach takie "pyk" jak przy włączaniu wieży, czyli no zasilanie jest. Ale oprócz "pyk" nie słychać nic. Sprawdziłem kabelki, wszystko podłączone. Bezpiecznik ok, akumulator odlączyłem i też nie pomogło. Co to może być ??????
kingfox
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 06 06 2012
Auto: nie mam

Re: Nissan Almera N16 - radio nie włącza się po przekręceniu kluczyka

05 Lip 2019, 10:56

Radio masz oryginalne? Rozumiem, że słuchasz muzyki z pendrive'a podłączonego do radia, tak?

Generalnie jak wszystko działa i nie ma dźwięku to jest włączone wyciszenie w radiu lub jeżeli nie to może być też tak że padła końcówka mocy.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 18
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Co oznacza dla kierowcy znak STOP? Co oznacza dla kierowcy znak STOP?
    Znak STOP oznacza zakaz wjazdu na skrzyżowanie bez wcześniejszego zatrzymania się. Zwykle jest umieszczony tam, gdzie wyjazd z danej drogi jest szczególnie niebezpieczny. Według badań tylko 50% kierowców całkowicie ...
    Najważniejsze fakty o wodorze i samochodach na ogniwa paliwowe Najważniejsze fakty o wodorze i samochodach na ogniwa paliwowe
    Na świecie coraz więcej mówi się o wodorowych ogniwach paliwowych. Jest też dostępnych już kilka modeli samochodów które są nimi zasilane. Wodór jest pierwiastkiem powszechnie występującym w przyrodzie, ...

•