Nissan Almera N16 - radio nie włącza się po przekręceniu kluczyka

Nissan Almera N16 - radio nie włącza się po przekręceniu kluczyka

04 Lip 2019, 18:49

Witam. Pojawił się problem. Mam w Almerze mojej podłączone do odtwarzacza cd wirtualny napęd (takie cudo na pendrive albo jacka). Wszystko hasało aż do dzisiaj. W drodze na miasto działało wszystko, spowrotem jak wsiadłem do auta - cisza. Na wyświetlaczu normalnie się włącza wszystko, pokazana stacja radia, ale cisza jest. Dodam, że przy przekręceniu kluczyka słychać w głośnikach takie "pyk" jak przy włączaniu wieży, czyli no zasilanie jest. Ale oprócz "pyk" nie słychać nic. Sprawdziłem kabelki, wszystko podłączone. Bezpiecznik ok, akumulator odlączyłem i też nie pomogło. Co to może być ??????
kingfox
Nowicjusz

Prawo jazdy: 06 06 2012
Auto: nie mam

Re: Nissan Almera N16 - radio nie włącza się po przekręceniu kluczyka

05 Lip 2019, 10:56

Radio masz oryginalne? Rozumiem, że słuchasz muzyki z pendrive'a podłączonego do radia, tak?

Generalnie jak wszystko działa i nie ma dźwięku to jest włączone wyciszenie w radiu lub jeżeli nie to może być też tak że padła końcówka mocy.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 68
Auto: Mam, często zmieniam!
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Honda CR-V - SUV średniej wielkości Honda CR-V - SUV średniej wielkości
    Pierwszą dziesiątkę zamyka SUV średniej wielkości od Hondy. Consumer Reports przetestował ten model ze słabszym, turbodoładowanym silnikiem 1,5 l o mocy 192 KM, uzyskując średnie spalanie 28 mpg, w mieście 20 mpg, a na trasie ...
    Toyota ProAce - nowy samochód dostawczy Toyota ProAce - nowy samochód dostawczy
    Toyota ProAce będzie odpowiedzią koncernu na rosnące zapotrzebowanie rynku europejskiego na lekkie pojazdy użytkowe średnich rozmiarów. Nowy model będzie dostępny z możliwością wyboru dwóch długości i dwóch ...

•