Nissan Micra nowa instalacja, niestabilnie auto, przekaź

Nissan Micra nowa instalacja, niestabilnie auto, przekaź

08 Lis 2008, 16:37

Witam .
Założyłem ostatnio nową instalacje sekwencyjną do mojego nissana. Zdecydowałem się na lepszą, bo poprzedniej monter nie umiał poprawnie ustawić i auto strzelało . Mimo że instalacja jest nowa, to auto pracuje niestabilnie . Facet twierdził, że auto samo się ustawi po przejechaniu 300km. Ja , jednak przejechałem już jakieś 500 i dalej samochód jest zamulony na benzynie , szarpie, trajkocze , a z rury wydechowej idzie czarny dym.

Zastanawiam się czy to, że auto się tak zachowuje i nie może się ustawić może być spowodowane brakiem przekaźnika w puszce , . Już pisze o co chodzi : Tuż przed instalacją sekwencji monter wyciągnął przekaźnik i powiedział że: "to jest niepotrzebne" i wtedy to samochód zaczął szarpać.
Kod: Zaznacz wszystko
[Aby wyświetlić zawartość tego pola musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Powiedzcie mi proszę od czego jest ten przekaźnik ENGINE CONT
zee84
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi RS 6 Avant V8-Biturbo 4.0 TFSI 560 KM i 700Nm Audi RS 6 Avant V8-Biturbo 4.0 TFSI 560 KM i 700Nm
    Nowe Audi RS 6 Avant to symbol technicznych możliwości jutra. Nowy model jest lżejszy i silniejszy niż jego poprzednik, a jego osiągi są jeszcze lepsze. Od zera do 100 km/h przyspiesza w czasie 3,9 s, a na życzenie klienta ...
    Volkswagen e-up! w pełni elektryczny samochód seryjny Volkswagen e-up! w pełni elektryczny samochód seryjny
    Volkswagen przedstawił swój pierwszy, w pełni elektryczny samochód seryjny: nowego e-up!. To prawie bezgłośne, czteroosobowe auto robi wrażenie zasięgiem 150 kilometrów i doskonałą funkcjonalnością. Nowy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009
      GTP Light