Nissan Micra z licytacji

Nissan Micra z licytacji

29 Cze 2019, 15:16

Witam

Zamierzam kupić samochód, interesuje mnie Nissan Micra K14. Znalazłem ciekawą ofertę, od sprzedawcy dowiedziałem się że auto pochodzi z licytacji, z Finlandii. Malowany był tylko błotnik, jeszcze w Finlandii, poza tym żadnych usterek. Auto zostało wyczyszczone przez znajomego sprzedawcy, który zajmuje się auto detalingiem. Sprzedawca powiedział że samochód ma przebieg potwierdzony oryginalnymi książkami jak i fakturami za serwis

Czy auto z licytacji są warte uwagi ?
pg2464
Obserwowany

Re: Nissan Micra z licytacji

29 Cze 2019, 22:22

Kolego ogarnij się i postaraj się ( skoro prosisz o pomoc ) o zadanie precyzyjnego pytania.Na tak zadane pytanie możesz otrzymać równie dobrze tyle samo odpowiedzi na "nie" jak i "na tak"
fiatcoupepolska. pl
fiatcoupe
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Brydzia
Auto: Fiat Coupe 2.0 20VT
Silnik: Benzin-220 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Rok produkcji: 1997
Ostrzeżenia: 1
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Prestiżowa nagroda dla lotniskowej strefy Lexusa Prestiżowa nagroda dla lotniskowej strefy Lexusa
    W ubiegłym roku na brukselskim lotnisku powstało wyjątkowe miejsce - The Loft by Brussels Airlines and Lexus. Ta spokojna przystań dla strudzonych podróżnych otrzymała właśnie tytuł najlepszej lotniskowej strefy lounge ...
    Czym są masy czynne w akumulatorze? Czym są masy czynne w akumulatorze?
    Jedną z częstszych przyczyn zakończenia żywota akumulatora na skutek jego wadliwej eksploatacji jest spłynięcie mas czynnych z płyt wypełniających wnętrze baterii. Opad mas czynnych objawia się zmętnieniem elektrolitu, a ...

•