Nissan qashqai 1.5dci 2007

Nissan qashqai 1.5dci 2007

22 Lip 2018, 15:40

moja dziewczyna chce kupić samochód znaleźliśmy coś takiego tekst jest po angielsku z ogłoszenia sprzedawcy
Nissan Qashqai 1.5dci 2007

Here I have for sale my Nissan Qashqai. Currently has 10 months MOT. I have owned this car for the past 2 years and has never let me down. Only reason for sale is a car has come up I’ve been after for a while.

•Timing belt was down around 20,000 miles ago.
•2 brand new front tyres
•2 rear tyres has plenty of life left in them
•2 new front wishbones and bushes
•New anti-roll bar links
•New track rod ends
•2 new front wheel bearings
•New glow plugs (1000) miles ago

Loads of receipts.
Currently has 11 months MOT
Interior is in immaculate condition (no stains,rips or tares)

Bad bits:
Only things I can find wrong is the lacquer is peeling on the front and rear bumper and a mark on the rear driver side ( was like this when I bought it )

I’m looking for £2700ono

Dopytalem gościa o kilka rzeczy ale ciagle mam wątpliwości czy samochód przy przebiegu rzędu 209000 nie zacznie sprawiać zbyt wielu problemów i z tym silnikiem slysze dużo sprzecznych opinii
Rozrząd był robiony 32000 km temu na pytanie czy skrzynia to CVT uzyskałem tylko odpowiedz ze to 6 biegowa
Co o tym myślicie?
Seker
Obserwowany

Re: Nissan qashqai 1.5dci 2007

22 Lip 2018, 17:53

Te pierwsze Qashaie nie były zbyt solidne tzn.kiepsko spasowane wnętrze i problemy z tylnym zawieszeniem. 1.5 dCi to nie jest gwarancja niezawodności przy tym przebiegu. Nie wiem jak w Anglii, ale w PL nie kupisz dobrego QQ poniżej 35 tysięcy.
Ossy
Stały forumowicz

Zdjęcia: 0
Prawo jazdy od: 07 01 2010
Przebieg/rok: 35tys. km
Auto: Volvo S60
Silnik: 2.4T
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2002
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW Concept X1 2008 BMW Concept X1 2008
    W przypadku BMW Concept X1 projektanci zawarli klasyczne cechy i język stylistyczny modeli BMW X w pojeździe nowej klasy. Wyrafinowanie, zwinność, wszechstronność i jakość premium – wszystko to zostało odzwierciedlone ...
    Samochodem na narty - o czym trzeba pamiętać? Samochodem na narty - o czym trzeba pamiętać?
    Rozpoczął się okres ferii zimowych, a tym samym rodzinnych wyjazdów na narty. Jeżeli taka podróż ma odbyć się samochodem, warto zastanowić się nad sposobem przetransportowania nart, a także przygotować się do ...

•  
    • Fiat Freemont Cross
      Ford T, 1919 rok, przód
      Przeprawa przez wodę, Dla Sergiusza
      Krokodylki, zaciski, kable do ładowania