Nowa Honda CR-V - oficjalna sprzedaż rozpoczęta

19 Lis 2012, 19:24

Rozpoczęcie oficjalnej sprzedaży najnowszej Hondy CR-V. Samochód zadebiutował w Europie już na targach w Paryżu, ale do oficjalnej sprzedaży trafił pod koniec października tego roku.

Nowa Honda CR-V - oficjalna sprzedaż rozpoczęta

Spoglądając na samochód z zewnątrz od razu widać, że mamy do czynienia z CR-V. Kształty samochodu zostały nieco odświeżone. Szczególnie przód, którego światła i duża chromowana osłona chłodnicy nadają samochodowi dynamiki i drapieżności.Nowa Honda CR-V - oficjalna sprzedaż rozpoczęta W reflektory ładnie wkomponowano światła do jazdy dziennej LED, które także są nowością. Nowe CR-V nie zaskakuje z tyłu, który uległ najmniejszej zmianie. Pionowe światła tyle stały się już charakterystycznym znakiem rozpoznawalnym japońskiego SUV-a. Pozytywnym akcentem jest fakt, że zostały one wykonane w technologii LED.

Nowa Honda CR-V - oficjalna sprzedaż rozpoczęta

Po wejściu do środka samochodu nie zobaczymy niczego z III generacji. Nowe cr-v otrzymało kabinę zbudowaną od podstaw, dzięki czemu we wnętrzu jest ładniej i nowocześniej. Deska rozdzielcza ozdobiona jest elementami chromowanymi, a użyte materiały są miękkie i miłe w dotyku. Całość sprawia pozytywne wrażenie.

Nowa Honda CR-V - oficjalna sprzedaż rozpoczęta Nowa Honda CR-V - oficjalna sprzedaż rozpoczęta Nowa Honda CR-V - oficjalna sprzedaż rozpoczęta Nowa Honda CR-V - oficjalna sprzedaż rozpoczęta

Z zewnątrz Nowe CR-V nieznacznie zmalało, ale nie widać tego w środku. Miejsca jest dość i z przodu, i z tyłu. Fotel kierowcy posiada dużo opcji regulacji, więc każdy znajdzie dla siebie odpowiednią pozycję za kierownicą.

Czekamy na pierwsze testy nowej Hondy CR-V. Jeżeli wrażenia z jazdy będą równie pozytywne, będzie to bardzo udana kontynuacja japońskiego SUV-a.
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 3200
Zdjęcia: 11853
Prawo jazdy: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

15 Sty 2015, 17:32

Teraz jest okazja aby umówić się na bezpłatna jazdę próbną Hondą CR-V lub innym wybranym modelem i zapoznać się z ofertą wyprzedaży rocznika 2014 - z rabatami do 17 000 zł. Honda CR -V z rabatem 11 000 zł.
ЕКSРERTНσnda
Nowicjusz
 
Posty: 8
Auto: Honda
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Off-roadowe Toyoty dla niderlandzkiej policji Off-roadowe Toyoty dla niderlandzkiej policji
    Toyota podpisała umowę z Policją Narodową w Niderlandach na dostarczenie floty nowych samochodów terenowych. Do służby w policji zostały wybrane Toyota Hilux i Toyota Land Cruiser. Zdecydowały o tym ich możliwości ...
    Jak prawidłowo siedzieć za kierownicą i jak się ubierać? Jak prawidłowo siedzieć za kierownicą i jak się ubierać?
    Bezpieczeństwo ruchu drogowego zależy w sposób szczególny od tego, czy kierowca jest w stanie odpowiednio sprawnie reagować na to, co dzieje się na drodze. Dlatego tak ważna jest jego pozycja za kierownicą. ...

  •