Nowe auto po A3 8V 2014

Nowe auto po A3 8V 2014

24 Cze 2019, 19:22

Cześć wszystkim!

Zaznaczam, że jestem bardzo podstawowym klientem i kupuję okiem. Nie jestem motomaniakiem, nie znam się na modelach.

Poszukuję samochodu, który będzie godnym następcą mojej poczciwej A3 8V 2014 w hatchbacku, wersja 3d. Diesel, 2.0 155km.

Kupiłem wersję 3d gdyż 5d kompletnie mi się nie podobała, ale komfort użytkowania jest znikomy... kompletnie mija mi się to z celem. Co prawda, nie mam jeszcze ani żony, ani dzieci (hehe), ale często coś na tył wrzucam, a odginanie fotela do przodu jest sporym problemem.

Do rzeczy, poszukuję czegoś do 150tys, co musi mieć?
- Minimalnie to samo, albo i większe przyspieszenie aniżeli moja A3
- 5D
- Wirtualny kokpit
- Dobry, wygląd z charakterem

Bardzo poważnie przymierzam się do zakupu nowej A klasy W177, wnętrze, kokpit, siedziska - petarda.

Czy macie może jakieś sugestie podobne do wyżej wymienionego modelu?

Pozdrawiam :-)
czonczuch
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pomysłowe rozwiązania Toyoty Pomysłowe rozwiązania Toyoty
    "Today, Tomorrow, Toyota" – dziś, jutro, Toyota. Hasło reklamowe Toyoty z lat 90. wskazuje na nieprzeciętną trwałość samochodów tej marki, ale jednocześnie podkreśla koncentrację Toyoty na budowaniu przyszłości ...
    Jak producenci zarabiają na częściach Jak producenci zarabiają na częściach
    Bezawaryjność? To dla producenta bankructwo. Dlatego producenci robią wszystko, żeby części, które psują się często lub są konieczne do wymiany po danym przebiegu, połączyć z częsciami drogimi, któe psują się rzadko albo ...

•