Nowe ekonomiczne auto

Nowe ekonomiczne auto

22 Cze 2013, 20:12

Witam
Chciałabym zasięgnąć rady w sprawie kupna samochodu otóż zależy mi na fabrycznie nowym samochodzie w przedziale 40 / 55 000 tys zł. Chciałabym aby był bardzo ekonomiczny i ekologiczny. Nie potrzebuje rakiety gdyż nie jeżdżę bardzo szybko, ale wiadomo nie chciała bym wlec się po drodze jak żółw i mieć problemy z wyprzedzaniem... Raczej nie za duże auto mimo, że najbardziej podobają mi się typu SUV... :(
Zastanawiam się nad kilkoma mianowicie Fiat bravo 105 KM 1.6 Multijet 16v, Fiat punto 0.9 TWIN AIR 85KM, Chevrolet Aveo5d 1.3D MT S&S.
Proszę o pomoc oczywiście wszelkie inne modele również wezmę pod uwagę.
Pozdrawiam!
misia150
Obserwowany

Prawo jazdy od: 19 05 1998
Auto: BMW
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna

Re: Nowe ekonomiczne auto

23 Cze 2013, 09:44

Od siebie dodam:
[link wygasł] - dużo aut z 2012r jeszcze zostało z rabatem (większe w środku od Bravo)
[link wygasł] - podobnie do i30 (wysokie auto wielkości Punto o środku wielkości auta kompaktowego)
[link wygasł] - alternatywa dla Aveo i Punto dostępna z instalacją LPG
[link wygasł] - i30 w wydaniu Kii
[link wygasł] - odpowiednik ix20
[link wygasł] - jeden z lepszych samochodów klasy B
Wg mnie ciekawsze propozycje od Fiatów gdyż auta są po prostu nowocześniejsze konstrukcyjnie i nie skomplikowane (brak turbodoładowanych benzyniaków.

Jeśli lubisz SUVy i chcesz małe auto to złotym środkiem mogą być Renault Captur i Peugeot 2008. Ich ceny zaczynają się od ok 53 tysięcy ale taki z klimą będzie kosztował coś pod 60tysięcy.
[link wygasł]
[link wygasł]
Życie jest zbyt krótkie aby jeździć nudnymi samochodami.

IS 200 by dzida
lexus-is-200-od-dzidy-vt91140.htm
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 113
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy od: 05 05 2008
Auto: Lexus IS 200
Silnik: 2,0 R6 155KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

Re: Nowe ekonomiczne auto

23 Cze 2013, 14:21

W tym przedziale cenowym, możesz pokusić się o nową Pandę, ale ja jestem zdania, że powinno się jeździć większymi samochodami. Dlatego Bravo jak najbardziej polecam.
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW xActivity 2003 BMW xActivity 2003
    BMW xActivity, ten koncepcyjny SAV demonstruje połączenie w konstrukcji jednego pojazdu sportowej dynamiki jezdnej oraz przyjemności z podróżowania z otwartym dachem. BMW xActivity, zaprojektowane jako "kabriolet o ...
    Nowy papamobile Mercedes-Benz dla papieża Benedykta XVI Nowy papamobile Mercedes-Benz dla papieża Benedykta XVI
    Dostarczając papieżowi Benedyktowi XVI nowy papamobile, Mercedes-Benz kontynuuje tradycję, która liczy już ponad 80 lat. Dr Dieter Zetsche, prezes zarządu Daimler AG i szef Mercedes-Benz Cars, osobiście przekazał w ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Infiniti Q50
      Subaru Impreza STI