Nowe lakiery, efektowne foliowanie - BMW X2

11 Lut 2022, 15:42

Lakier metalizowany w kolorze zieleni San Remo, dostępny po raz pierwszy w BMW X2, jest zarezerwowany wyłącznie dla samochodów tej edycji.

Alternatywnie oferowane są kolory: biel alpejska niemetalizowany, niebieski Misano metalizowany, szafirowoczarny metalizowany, szary Skyscraper metalizowany oraz lakiery BMW Individual: Storm Bay metalizowany, mroźna czerń metalizowany i mroźny czysty szary metalizowany. Kolejną ekskluzywną cechą jest foliowanie graficzne w kolorze złotym galwanicznym na drzwiach oraz przednich i tylnych błotnikach.
Nowe lakiery, efektowne foliowanie - BMW X2 W połączeniu z oboma matowymi lakierami mroźnymi nie ma foliowania zewnętrznego ani lusterek zewnętrznych i akcentów na atrapie chłodnicy BMW w kolorze złotym galwanicznym. Zamiast tego obramowanie atrapy chłodnicy utrzymane jest w błyszczącym kolorze czarnym, a lusterka zewnętrzne w kolorze karoserii. Na życzenie ta opcja jest dostępna również w połączeniu z wszystkimi innymi lakierami.
Nowe lakiery, efektowne foliowanie - BMW X2
POLECAMY Wnętrze: sportowa atmosfera z innowacyjnymi detalami - BMW X2

źródło: BMW Group | autor: Redakcja
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 3585
Zdjęcia: 12782
Prawo jazdy: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Biały, czarny, szary, niebieski dym z rury wydechowej: z czego wynika?
    Sprawnie działający samochód wydziela zazwyczaj bezbarwne spaliny. Problem może pojawić się w sytuacji, gdy dym wydobywający się z rury wydechowej nabierze różnych kolorów. Czarny, niebieski, szary, biały ...
    Porady dla kierowców przed wyjazdem na wakacje
    Dobre i sprawdzone w serwisie opony, prawidłowe ciśnienie, odpowiednia głębokość bieżnika, wyposażenie awaryjne – to najważniejsze elementy, które należy sprawdzić przed podróżą autem na wakacje. Ważna ...

  •