Nowe OC i zmiana właściciela

Nowe OC i zmiana właściciela

04 Kwi 2010, 09:44

Witam, mam taki nietypowy problem odnośnie ubezpieczenia OC. Kupiłem tak jakby auto od ojca, bez pisania umowy kupna-sprzedaży, samochód jest zarejestrowany na niego i OC także, niedługo się kończy mi OC i chcę wykupić nowe i właśnie pojawia się pytanie - czy jest możliwość aby OC już było pisane na mnie i żeby mi leciały składki? I czy np jest taka możliwość żeby tata wpisał mnie w dowód jako współwłaściciel i wtedy wykupić OC na niego ale czy będą mi wtedy leciały składki? Jak to działa i np ile kosztuje zmiana dowodu aby dopisać nowego współwłaściciela? Gdzie teraz najtańsze OC można wykupić?
Pozdrawiam
pulas12
Nowicjusz

Miejscowość: Prabuty

Re: Nowe OC i zmiana właściciela

06 Kwi 2010, 19:09

gdy będziesz w spół właścicielem lecą ci zniżki.oc na siebie nie wykupisz-robi to ta osoba co jest w dowodzie rejestracyjnym.wymiana dowodu to koszt ok 40zł.najtańsze oc -trzeba kilka meyli wysłać do link axa i inne.
ryba1977
ryba1977
Aktywny

Miejscowość: poznań
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Historia TECHNOLOGII SKYACTIV Mazdy Historia TECHNOLOGII SKYACTIV Mazdy
    Na czym polega technologia SKYACTIV Mazdy wyjaśniamy poniżej: - Technoligia SKYACTIVE-G - Technoligia SKYACTIVE-D Luty 2012 : Mazda CX-5, pierwszy z serii nowych modeli Mazdy ze wszystkimi elementami TECHNOLOGII SKYACTIV ...
    Obłożona szlachetnym drewnem kierownica Obłożona szlachetnym drewnem kierownica
    Drewniane kierownice są elementem często spotykanym w najdroższych autach klasy premium. Wykonuje się je zwykle metodą podobną do stosowanej przy produkcji uchwytów parasoli – przez gięcie podłużnych kawałków drewna w odpowiednio ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009
      S2020005
      Subaru Impreza STI