Nowe systemy w samochodach

nowe systemy w samochodach

01 Cze 2016, 15:05

Witam
Jako, iż nie jestem na bieżąco z tymi wszystkimi systemami w najnowszych samochodach, pomyślałem, że może ktoś tutaj mi pomoże, Potrzebuje aby ktoś wypisał mi
-systemy gwarantujące bezpieczeństwo
-systemy ułatwiające jazde
- i ogólnie te wszystkie systemy, które są w najnowszych samochodach i które prawdopodobnie mogą być w przyszłości

a także czy silniki hybrydowe i elektryczne mają szanse na "przebicie się" i czy możliwe, że w przyszłości będą tylko one.

Z góry dziękuje za pomoc.
impek
Obserwowany

Auto: nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volvo XC60 - najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne Volvo XC60 - najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne
    Nowe XC60 to jeden z najbezpieczniejszych samochodów jakie kiedykolwiek zbudowano. Jest wręcz “naszpikowany” najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi. Wystarczy wspomnieć o przełomowych systemach ...
    System car-sharingu we Wrocławiu - 200 elektrycznych Nissanów System car-sharingu we Wrocławiu - 200 elektrycznych Nissanów
    Nissan, lider globalnego rynku samochodów elektrycznych oraz producent najpopularniejszego pojazdu elektrycznego na świecie – Nissana LEAF – został wybrany przez operatora systemu, firmę Enigma, dostawcą ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Chicago Auto Show 2008
      Volkswagen Corrado
      Audi R8, biały - start
      Okulary Virtual Reality Audi