Nowe systemy w samochodach

nowe systemy w samochodach

01 Cze 2016, 14:05

Witam
Jako, iż nie jestem na bieżąco z tymi wszystkimi systemami w najnowszych samochodach, pomyślałem, że może ktoś tutaj mi pomoże, Potrzebuje aby ktoś wypisał mi
-systemy gwarantujące bezpieczeństwo
-systemy ułatwiające jazde
- i ogólnie te wszystkie systemy, które są w najnowszych samochodach i które prawdopodobnie mogą być w przyszłości

a także czy silniki hybrydowe i elektryczne mają szanse na "przebicie się" i czy możliwe, że w przyszłości będą tylko one.

Z góry dziękuje za pomoc.
impek
Obserwowany

Auto: nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ekstremalny terenowy ratowniczy pick-up Ekstremalny terenowy ratowniczy pick-up
    Stworzona na bazie Nissana Navara Tekna z podwójną kabiną - aktualnym Międzynarodowym Pick-upie Roku - koncepcyjna Navara EnGuard charakteryzuje się wieloma specjalnie zaprojektowanymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi ...
    Szczyt G20 w Petersburgu obsługiwało 70 Mitsubishi i-MiEV Szczyt G20 w Petersburgu obsługiwało 70 Mitsubishi i-MiEV
    Mitsubishi i-MiEV, pierwszy seryjny pojazd elektryczny w ofercie dużego producenta, zaczyna królować na szczytach władzy po tym jak administracja prezydencka Federacji Rosyjskiej zdecydowała się na zakup 70 sztuk tego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Targi AutoSalon, bass i tuning
      Volkswagen Golf GTD Variant, bok
      1/4 mili Bemowo
      Autosacrum 2008