Nowy samochód do 65 tys

Nowy samochód do 65 tys

07 Paź 2008, 19:42

Witam. Jestem nowy na forum i mam problem. Mianowicie.

A więc poszukuje nowego samochodu(najlepiej sedan albo hatchback) w granicach 65 tysięcy(więcej nie, no chyba, że nieznacznie). Interesuje mnie tylko i wyłącznie samochód z salonu oraz dostępny w kredycie 50/50. Bardzo proszę o pomoc. Z góry dziękuję.
Marwo

Re: Nowy samochód do 65 tys

07 Paź 2008, 21:44

Dobrze by było żebyś bardziej sprezyzował diesel czy benzyna, auto miejskie czy żuży rodzinny samochód, sportowe czy ekonomiczne.... I wogole to zastanów sie czy nie lepiej kupic autko 1-2 roczne za 65 tys kupisz o wiele lepsze autko używane niz nowe prosto z salonu.
zbychu57
Aktywny
Awatar użytkownika

Miejscowość: Białystok

08 Paź 2008, 12:09

A więc ma to być benzyna oraz auto miejskie. Zastanawiam się nad czymś w stylu Skoda Octavia, ale proszę was o pomoc. A mi zależy na nowym, gdyż chcę go kupić w kredycie 50/50, bo nie posiadam od ręki 65 tysięcy.
Marwo

08 Paź 2008, 18:57

octavia jest dobrym wyborem, stare octavie były bardzo trwale ,na nowa oktavia tez narazie nikt nie narzeka , jest dość duża , polecam jednak silnik TDI , jeśli braknie pieniędzy to jakaś benzyna ale na pewno powyżej 100 KM
marcinx26
Aktywny
Awatar użytkownika

08 Paź 2008, 19:10

A może mazda 2 albo nowa ibiza? Te autka dopiero wchodzą na rynek, więc są na razie czymś nowym i będą się rzucać w oczy :D a poza tym mazda 2 została wybrana światowym autem roku 2008 a za 65 tysięcy to już dostaniesz full wypas
Ostrożność nie jest tchórzostwem.
Lekkomyślność nie jest bohaterstwem.
Martoro
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Świętochłowice

08 Paź 2008, 19:16

@Martoro

Interesują mnie trochę większe auta. Właśnie typu Octavia itp.
Marwo

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Akumulator zimą Akumulator zimą
    Śnieg, ostry mróz… jednym słowem zima – to czas, kiedy nawet najlepsze akumulatory potrafią zawieść i spowodować, iż nasz samochód w pewnym momencie po prostu nie odpali. Co robi wtedy kierowca? ...
    Nowy Lexus CT pojawi się do końca 2017 roku Nowy Lexus CT pojawi się do końca 2017 roku
    Według tajwańskiego portalu U-Car, nowa generacja luksusowego, kompaktowego hatchbacka Lexus CT ma się pojawić jeszcze w tym roku i będzie oparta na tej samej platformie, co najnowszy model Toyoty Prius. Atmosfera medialna ...

• Re: Nowy samochód do 65 tys

08 Paź 2008, 19:23

To może mondeo albo astra? Autka bardzo na czasie
    Martoro
    Zaawansowany
    Awatar użytkownika

08 Paź 2008, 19:26

ta, najtańsza wersja mondeo kosztuje 72.800 zł...
    Marwo

08 Paź 2008, 19:36

Tak, jeśli weźmiesz auto z obecnego rocznika, ale np. z 2007 dostaniesz za tą cenę spokojnie. Cały czas oczywiście rozmawiamy o aucie fabrycznie nowym
    Martoro
    Zaawansowany
    Awatar użytkownika

09 Paź 2008, 12:46

Octavia jest bardzo dobrym rozwiązaniem ale ja nie wiem czemu optuje za Octavią Tour czyli I, duzo niższa cena a samochód naprawdę fajny.
    astro007
    Aktywny

09 Paź 2008, 13:23

Martoro napisał(a):Tak, jeśli weźmiesz auto z obecnego rocznika, ale np. z 2007 dostaniesz za tą cenę spokojnie. Cały czas oczywiście rozmawiamy o aucie fabrycznie nowym

A mógłbyś podać jakiegoś linka o mondeo? Bo ja na stronie forda niestety nie znalazłem, a takie mondeo z 2007 rocznika fabrycznie nowe mnie zainteresowało.

A teraz mam pytanie, otóż zrobiłem sobie spis paru aut.

Honda Civic(4D)
    Skoda Octavia
    Opel Vectra(podobnież jakieś przeceny są)
    Toyota Corolla

I który z nich wybrać. Oczywiście nadal proszę o jakieś wasze propozycje. I mam jeszcze jedno pytanie. Czy waszym zdaniem dałoby się wytargować cenę Toyoty Corolli w wersji Sol, a żeby zeszła z tych 67 tyś z hakiem...
    Marwo

• Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50