Nubira I - wymiana silnika

Nubira I - wymiana silnika

18 Mar 2011, 08:57

Witam.
Nie mam już siły do tego auta. Koszty naprawy przekroczą cenę silniką dlatego, będzie wymiana nowego.
Oczywiście sama go kupię, bo mechanicy znowu wcisną jakiś kit. Ale tym razem już go u nich nie wymienię.
I tu moja prośba do Was. Czy moglibyście mi podesłać ew. linki do silników z osprzętem jak najtańszych a takich, którę będą się nadawać i chodzić ? Ja sama nie potrafię tego rozróźnić.
Ew jakiś namiary do ludzi zajmujących się sprzedażą/sprowadzaniem silników z całej Polski po w miarę przystępnych cenach.

Nubira I
rocznik 98
model hatchback
silnik 1,6 16 V 106 KM

Dziękuję wszystkim za pomoc.
Ewelusija
Nowicjusz

Miejscowość: Polska

Re: Nubira I - wymiana silnika

18 Mar 2011, 12:53

Jak kupisz już zdemontowany to nigdy nie będziesz miał pewności, że jest ok proponuję poszukać jakiś rozbitych samochodów ale ze sprawnymi silnikami co jest możliwość odpalenia, sprawdzenia kompresji, czy nigdzie nie cieknie itd.
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Sosnowiec
Auto: Nissan Primera WP11-144
Silnik: QG18DE
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota GT86 i Shelby Toyota 2000 GT Toyota GT86 i Shelby Toyota 2000 GT
    W niedzielę zakończył się Goodwood Festival of Speed, święto motoryzacji w Wielkiej Brytanii. Wśród atrakcji przygotowanych przez Toyotę znalazło się 6 specjalnie opracowanych egzemplarzy Toyoty GT86, które ...
    Volvo wprowadza zmiany w modelach S80, V70 i XC70 Volvo wprowadza zmiany w modelach S80, V70 i XC70
    Nowe elementy karoserii i wnętrza, zmiany mechaniczne, redukcja zużycia paliwa to tylko niektóre ze zmian, jakie nastąpiły w modelach S80, V70 i XC70. Dodatkowo znajdzie się w nich system sterowania pojazdem Sensus ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      passat b5 german style
      Autosacrum 2009