Numer silnika

Numer silnika

29 Cze 2014, 13:55

Ktos skasowal moj temat w dziale "katalog samochodow" , wiec napisze teraz tutaj. Szkoda bo fajne wsparcie otrzymalem i byla ciekawa rozmowa. Ale stanelo na tym , ze potrzebuje numeru silnika w astrze 2 g 1999 r 1.6 16 v , odczytalem kod silnika , mam numer vin itp i czy myslicie ze diagnosta bedzie w stanie podac mi numer silnika ? W jaki sposob on to zrobi skoro w silniku jest on bardzo slabo widoczny ? Cos slyszalem ze po numerze vin ? Do auta mam narazie tylko niemieckie papiery, bo swiezo sprowadzony. Pozdrawiam
baroczewski
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 02 03 2012
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Volkswagen Polo III 01 r
Silnik: 1.9 SDI
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001
0

Re: Numer silnika

30 Cze 2014, 09:29

1. Zapoznaj się z tematyką działów na naszym forum i pisz swoje tematy w odpowiednio tematycznie działach i będzie git.
2. Poczytaj co oznacza numer VIN
3. wejdz w swój profil, a znajdziesz tamten temat - nikt go nie usunął.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
0
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pierwszy samochód hybrydowy Toyoty - czy był nim ...? Pierwszy samochód hybrydowy Toyoty - czy był nim ...?
    Toyota i hybrydy? Pierwsze nasze skojarzenie to Prius. Słusznie, bo model ten już 20 lat temu przetarł szlak dla seryjnych pojazdów hybrydowych. Z roku na rok jest ich coraz więcej: Yaris, Auris, RAV4, Toyota C-HR, ...
    Mitsubishi Outlander PHEV na potrzeby europejskiego odbiorcy Mitsubishi Outlander PHEV na potrzeby europejskiego odbiorcy
    Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami firma Mitsubishi Motors Corporation (MMC) uruchomiła produkcję swojego pionierskiego elektrycznego modelu hybrydowego typu plug-in (PHEV) na potrzeby europejskiego odbiorcy. Dwukrotne ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      S2020005