O samochodach online?

O samochodach online?

16 Sie 2011, 18:34

Witam zna ktos strony pośiwięcone motoryzacji aby cos sie dowiedziec w dziedzinie mechaniki samochodowej? pozniej kupie sobie ksiązke jakas ale narazie pytam czy cos w internecie jest, narazie tylko tutaj czytam posty na tym forum tylko.
Podtlenek LPG is My Lover <3 :D
piotrekp132
Początkujący

Miejscowość: Dallas
Prawo jazdy od: 08 03 2013
Przebieg/rok: 2tys. km
Auto: Bmw e39
Silnik: 523i (197km :D )
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

Re: O samochodach online?

19 Sie 2011, 08:22

heh ciężko z konkretami, ale ja uważam że nasze forum jest jeśli chodzi o wiedzę i osoby ją reprezentujące najlepszym miejscem w sieci ;)
Napisz do mnie jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o samochodach Volvo.
faldurf
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warsaw

01 Wrz 2011, 09:02

Zgadzam się z Przedmówcą,na forach internetowych możesz znaleźć cały szereg informacji dotyczących motoryzacji i nie tylko. To chyba najlepsza lektura na początek.
Dabtuner
Aktywny

02 Wrz 2011, 08:07

Pytaj na forach.
A w międzyczasie uzupełniaj wiedzę samodzielnie.
Myślę że podstawy znajdziesz tutaj:
http://www.infosamochody.pl/artykul,id_ ... owego.html
TopRider
Nowicjusz

Auto: Volkswagen Golf 3, 1.6 75KM

02 Wrz 2011, 08:43

czytaj fora reprezentujące odpowiedni poziom, szukaj na nich artykułów, linków do ciekawych serwisów :) zadawaj pytania google

internet daje ogromne możliwości zdobycia wiedzy, trzeba tylko odsiać treść śmieciową od tej naprawdę wartościowej
walkomazda
Początkujący

Miejscowość: Warszawa
Auto: Mazda 3, Opel Astra G

13 Wrz 2011, 09:08

Jest pełno takich serwisów, ja ci serdecznie polecam stronę o nazwie autokult - bardzo fajna, z wieloma ciekawym informacjami, do tego jeśli wejdziesz na stronę auto negocjator to znajdziesz tam kategorię multisalon z wszystkimi aktualnościami ze świata moto.
Kondrat
Nowicjusz

Miejscowość: Kraków
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

15 lat sukcesów Toyoty Prius 15 lat sukcesów Toyoty Prius
    15 lat temu została zaprezentowana pierwsza generacja Toyoty Prius, której debiutowi towarzyszyło hasło "w samą porę na 21 wiek". Półtorej dekady później, najlepiej sprzedający się samochód hybrydowy ...
    Renault Kangoo Z.E. - 10tyś. sprzedanych egzemplarzy Renault Kangoo Z.E. - 10tyś. sprzedanych egzemplarzy
    Sieć Renault świętuje dziesięciotysięczną rejestrację modelu Kangoo Z.E. – w 100% elektrycznego samochodu dostawczego, europejskiego lidera w segmencie vanów. Klucze do samochodu wręczono panu Gerhardowi Dechowi, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata