Obecna sytuacja w portach NJ/NY USA

16 Mar 2020, 22:19

Witam, szykuję się do zakupów auta na stronie Copart. Sytuacja z wirusem jest jaka jest każdy widzi w związku z tym mam pytanie czy coś wam wiadomo jak obecnie wygląda sytuacja w porcie załadunkowym New Jersey- Nowy York . Czy są jakieś opóźnienia? Gdzieś to można sprawdzić ?
pauleta69p
Obserwowany

17 Mar 2020, 10:38

Przypuszczam że trzeba się liczyć z jakimiś opóźnieniami, a sytuacja przez koronawirusa jest na tyle dynamiczna że może się zmienić w każdej chwili tym bardziej że aktualnie w USA przybywa szybko zakażonych.

Nie wiem czy samochód ma bezpośrednio dotrzeć do portu w Polsce czy w Niemczech bo wiem że i takie warianty wybierają bo wychodzi trochę taniej. Na granicy masz obecnie wprowadzone kontrole na 10 dni które mogą zostać przedłużone.

Składałeś zapytanie takie poprzez formularz na stronie o której wspomniałeś? Oni chyba powinni mieć najnowsze informacje o sytuacji takich transportów.
Rokiko
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zlot fanów Toyoty Celica 2020 Zlot fanów Toyoty Celica 2020
    Pod koniec lutego Celica Club Poland świętował 17. urodziny na Autodromie Pomorze w okolicach Tczewa. Impreza przyciągnęła miłośników Toyoty Celiki z całej Polski oraz z różnych stron Europy. W spotkaniu wzięło ...
    Opady śniegu, a czasem słońce - jak sobie radzić w takich warunkach? Opady śniegu, a czasem słońce - jak sobie radzić w takich warunkach?
    Dostosowanie stylu jazdy do warunków pogodowych to jedna z podstawowych zasad, którymi powinni kierować się kierowcy. Sprawdzanie prognozy przed planowaną podróżą pozwoli nam lepiej przygotować się do ...

•