OC Kilka pytań

OC Kilka pytań

08 Sie 2015, 21:38

Witam Kupiłem tydzień temu Auto więć po niedzieli wybieram sie opłacić skarbówkę i przerejestrować auto i teraz mam pilne pytanie Auto Kupione od Znajomego z tej samiej miejscowosci więc zostają tablice te same tylko zostaną zmienione dane w dowodzie ale co z oc ? numery zostają te same tylko będą inne dane włascicieli na oc i na dowodzie czy moge tak jeździć czy policja przyczepi sie że są inne dane właścicieli ? jak tak to co mam zrobić ?

Pytanie nr2 Jeżeli Opłace samą skarbówkę i nie przerejestruje auta i będe jeździł tak przez kilka miesięcy dokąd aż sie ubezpieczenie skoczy czyli do Lutego 2016 i potem po kilku miesiącach przerejestruje auto to Mogą sie o to przyczepić w WK ? czy nic mi nie zrobią jak opłaciłem skarbówkę? Tak jak napisałem auto jest z tej samej miejscowości Proszę o pilna odpowiedz !
Kamil52494
Obserwowany

Prawo jazdy od: 08 09 2014
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Opel Astra II G
Silnik: 1.6 8V
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: OC Kilka pytań

10 Sie 2015, 09:11

Przeglądnij dział, w którym jest twój temat. Napewno znajdziesz odpowiedz na wszytkie trapiące cię pytania.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus LS z układem Climate Concierge Lexus LS z układem Climate Concierge
    Układ Climate Concierge – pierwszy na świecie kompleksowy system nadzorowania klimatu w kabinie samochodu. Nowy LS wyposażony jest w mnóstwo zaawansowanych technicznie urządzeń pokładowych, do minimum ograniczających ...
    Audi RS 6 Avant V8-Biturbo 4.0 TFSI 560 KM i 700Nm Audi RS 6 Avant V8-Biturbo 4.0 TFSI 560 KM i 700Nm
    Nowe Audi RS 6 Avant to symbol technicznych możliwości jutra. Nowy model jest lżejszy i silniejszy niż jego poprzednik, a jego osiągi są jeszcze lepsze. Od zera do 100 km/h przyspiesza w czasie 3,9 s, a na życzenie klienta ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009
      GTP Light