OC MŁODEGO KIEROWCY

OC MŁODEGO KIEROWCY

25 Kwi 2017, 21:51

Witam. Mam 19 lat prawo jazdy posiadam od ponad roku. Chciałbym kupić "maluszka". Samochód jest z 1994 roku, ma przejechane około 20 tys.
Byłby to mój pierwszy samochód i chciałbym pokryć koszty ubezpieczenia sam. Ile mniej więcej wyniosłoby mnie OC. Ewentualnie jest opcja współwłaściciel tata prawo jazdy około 35 lat również nie ubezpieczał na siebie żadnego pojazdu jak to w rodzinie bywa na żonę xD. Proszę o pomoc. Pozdrawiam
solder887
Obserwowany

Auto: Nie mam

Re: OC MŁODEGO KIEROWCY

26 Kwi 2017, 12:25

mireczku jak Ci TU krocie zaśpiewają to obadaj sobie temat oc od yanosika, trochę sie trzba o nie postarać ale na wykopie pisali, że po 3-4 stówki zaoszczędzili, będzie na srogi melanż :piwo: :D
DżonyBravo
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 03 08 2009
Przebieg/rok: 18tys. km
Auto: Skoda Octavia

26 Kwi 2017, 12:45

Idź i zapytaj w agencji ubezpieczeniowej, przedstwią Ci kilka ofert i wybierzesz najlepszą dla siebie
zielonek
Aktywny

Auto: P 206

04 Maj 2017, 13:15

solder887 napisał(a):Ile mniej więcej wyniosłoby mnie OC. Ewentualnie jest opcja współwłaściciel tata prawo jazdy około 35 lat również nie ubezpieczał na siebie żadnego pojazdu jak to w rodzinie bywa na żonę xD.

Ubezpieczenie w takiej sytuacji będzie wysokie, natomiast wiek ojca jako współwłaściciela z pewnością nieco je obniży.
Na naszej stronie możesz porównać oferty kilkunastu firm ubezpieczeniowych i wybrać opcję najkorzystniejszą dla Ciebie.
mfind
Aktywny

Zdjęcia: 4
Auto: Volvo S40
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Cusco tuninguje nową Toyotę Suprę Cusco tuninguje nową Toyotę Suprę
    To było pewne. Na rynku tuningowym pojawia się coraz więcej części do nowej Toyoty GR Supry. Tym razem coupé Toyoty na warsztat wzięło japońskie Cusco. Firma nie postawiła jednak na poszerzone nadkola czy wielkie skrzydło, ...
    Najpopularniejsze crossovery w Polsce – styczeń 2017 Najpopularniejsze crossovery w Polsce – styczeń 2017
    W pierwszym miesiącu 2017 roku rynek nowych samochodów odnotował kolejne wzrosty. Sprzedaż na poziomie przekraczającym 41 tys. sztuk oznacza, że był to najlepszy styczeń od 10 lat. Popyt generowany jest głównie ...

•