OC młodego kierowcy

OC młodego kierowcy

10 Lis 2015, 17:41

Witam posiadam samochód od 3 dni i kończy sie w nim ubezpieczenie OC.
Prawo jazdy posiadam od 3 miesięcy i jestem jednym współwłaścicielem pojazdu. Zależy mi na jak najmniejszych kosztach związanych z OC z możliwością rozłożenia na raty.
Co mi mozecie polecic prosze o pomoc.
walec996
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 17 08 2015
Przebieg/rok: <1tys. km
Auto: Seat
Silnik: 1.4
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

Re: OC młodego kierowcy

10 Lis 2015, 17:46

W takim razie zapraszamy Cię na naszą porównywarkę, gdzie znajdziemy najtańszą opcję spośród kilku firm :)

walec996 napisał(a):jestem jednym współwłaścicielem pojazdu

W sensie "jedynym", czy jednym z z współwłaścicieli? Jeśli masz jeszcze drugiego współwłaściciela ze zniżkami to składka za OC będzie drastycznie niższa. Niestety jeśli jesteś początkującym kierowcą i ubezpieczasz tylko na siebie musisz się przygotować na duże koszty (jednak jest oczywiście możliwość rozbicia na raty).

Pozdrawiam,
Łukasz
Image

Wykonałeś/aś u nas kalkulację? Wyślij link do wyników porównania na PW i postaramy się dla Ciebie obniżyć cenę jeszcze bardziej :)

Akademia mfind - najpopularniejszy w Polsce serwis z poradami ubezpieczeniowymi
mfind
Autoexpert
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
Auto: Volvo S40
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ubezpieczenie samochodu krok po kroku Ubezpieczenie samochodu krok po kroku
    Stając się właścicielem pojazdu, niezależnie od tego, czy jest to auto nowe czy używane, zachodzi konieczność wykupienia obowiązkowego ubezpieczenia OC. W przypadku zakupu auta używanego, które jest już zarejestrowane ...
    Silnik 2.5 TFSI - International Engine of the Year 2013 Silnik 2.5 TFSI - International Engine of the Year 2013
    2,5-litrowy silnik TFSI otrzymał międzynarodowe wyróżnienie dla najlepszego silnika roku 2013 "International Engine of the Year", w kategorii jednostek od 2 do 2,5 l. Tak zadecydowało jury złożone z 87 dziennikarzy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Infiniti Q50
      Autosacrum 2009
      GTP Light
      Jaguar