Ocena auta które ?

Re: ocena auta które ?

26 Sty 2015, 22:03

Czyli co w takim razie napewno jest cofniete wszystko ?
a to :
[link wygasł]

co myslicie o fabi
Anita1976
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 04 06 1994
Auto: nie mam

26 Sty 2015, 22:06

Nie fabia to dziadkowóż a nie auto rodzinne a ta do tego jakaś taka wieloodcieniowa.
Nowe Fotki Mojego Auta są w tym temacie
fiat-seicento-900-krzycha-vt94145.htm
Krzychu
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Auto: Fiat Seicento
Silnik: 900 39 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

26 Sty 2015, 22:14

Fabia jest to takie auto przy którym jazda autobusem miejskim nie jest straszna... :lol:
szybki
Moderator - Tuning

Prawo jazdy od: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

26 Sty 2015, 22:15

Martwisz się o fotelik w Megane a rozpatrujesz Fabię.. :roll:
Koniu
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

26 Sty 2015, 22:16

krzysiek4000 napisał(a):a ta do tego jakaś taka wieloodcieniowa.

I bez wyposażenia.
DamianCAR
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 6
Miejscowość: Warszawa
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: E36, Opel Vectra C
Silnik: m50b25, 2.0T + LPG

26 Sty 2015, 22:31

już teraz to sama nie wiem na co patrzeć :no:
moze do jutra coś jeszcze znajdę to wkleję
Anita1976
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 04 06 1994
Auto: nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak działa elektryczne lusterko fotochromatyczne / elektrochromatyczne Jak działa elektryczne lusterko fotochromatyczne / elektrochromatyczne
    Lusterko fotochromatyczne sterowane elektronicznie nazywamy też elektrochromatycznym. Takie lusterko przyciemnia się dzięki czujnikowi który sprawdza natężenie światła docierającego do powierzchni odbicia lusterka. ...
    53 Nissany NV200 zakupione przez GDDKiA 53 Nissany NV200 zakupione przez GDDKiA
    W wyniku rozstrzygniętego przetargu nieograniczonego zorganizowanego przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Lublinie na dostawę 53 szt. samochodów patrolowych z przeznaczeniem dla 16 Oddziałów ...

• Re: ocena auta które ?

27 Sty 2015, 06:09

Zawsze można bliżej czegoś poszukać,powiedz skąd jesteś to poszukam jakiejś 306.
    Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
    Barol
    Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
    Miejscowość: Górny Śląsk
    Auto: Opel Corsa B
    Silnik: 1.4 60km

27 Sty 2015, 09:08

Krzychu napisał(a):Thalię odpuść to nie jest zbyt dobre jak na auto rodzinne i skup się na większych autach.

Pierdoły synu bajdurzysz. :idea:
    Ciekawe że takie mam w domu od wielu lat, przebieg 168 tys km i praktycznie zero awarii. Auto stoi od 2 lat niegarażowane i nawet nie koroduje.
    Jak jesteś taki "szpec" to poleć jej Mercedesa E klasse, Forda Scorpio, Reno Safrane - kobiecie która ma jeździć z dzieckiem do przedszkola, na miejskie parkingi auto które można łatwo też zaparkować. :lol:

Krzychu napisał(a):Nie fabia to dziadkowóż a nie auto rodzinne

Tego bełkotu to czytać nie idzie chłopcze. Chyba załatwię ci "spowiedź" u admina za pisanie pierdół.
    Kobieta szuka auta żeby wozić dzieci, a ty negujesz odpowiednie do tego auta. Nie każdemu trzeba auta 4,5m+, z silnikem do upalania gum, z full wyposażeniem :idea:

Anita1976 napisał(a):już teraz to sama nie wiem na co patrzeć

A no nie dziwie się. Jak Ci tu robią taką sieczkę z mózgu.
    Jak chcesz rzetelnych porad to zapraszam na prv.
    krikus
    fs...VIP
    Awatar użytkownika

Zdjęcia: 125
    Auto: Opel Vectra C 1.8

27 Sty 2015, 10:38

krikus napisał(a):Kobieta szuka auta żeby wozić dzieci, a ty negujesz odpowiednie do tego auta. Nie każdemu trzeba auta 4,5m+, z silnikem do upalania gum, z full wyposażeniem

Fabia owszem nadaje się do miasta masz rację ale ideałem to ona nie jest wiem to z doświadczenia gdyż jeżdżę polo czyli jak by nie patrzeć fabią w ładniejszej (jak dla mnie naturalnie) budzie i powiem ci tak może i przegiąłem z tym dziadkowozem może jak na dojazd z dzieckiem do przedszkola się nada ale i tak megane będzie lepsza pod tym względem ale masz oczywiście prawo mieć inne zdanie i wcale nie mówię że źle mówisz bo na mieście fakt faktem łatwiej zaparkujesz sedanem klasy B niż sedanem klasy C.
    Anita1976 to może weź zobacz i thalię i meganę i wtedy oceń które auto ci bardziej będzie pasowało bo oba fakt faktem są praktyczne i zobacz też na fabię ale nie na tą z linku bo ta jakaś wieloodcieniowa się wydaje jak pisałem wcześniej.
    Ostatnio edytowany przez Krzychu, 27 Sty 2015, 10:54, edytowano w sumie 1 raz
    Krzychu
    Stały forumowicz
    Awatar użytkownika

27 Sty 2015, 10:50

Fabia droższa od Megane jakieś dwa tysiące i masz twarde siedzenia, uboge wyposażenie i w co dziesiątym masz klimatyzację. Ponadto problemy z rdzą.

Megane w 1.4 tak z końca produkcji, czyli 2001/2002 masz praktycznie we wszystko wyposażoną. Za rozsądne pieniądze, w których kupisz przeciętną i gołą Fabie...
    Jav
    Początkujący
    Awatar użytkownika

Miejscowość: Poznań
    Prawo jazdy od: 01 09 2007
    Przebieg/rok: 15tys. km
    Auto: Citroen Saxo / VW Transp. T5
    Silnik: 1.2 / 1.9 TDI 2005r
    Rok produkcji: 1999

27 Sty 2015, 11:05

Krzychu trochę lawirujesz i szybko zmieniasz zdanie.. A moim zdaniem to najłatwiej będzie zaparkować taką 306-tką. Segment C, fotelik wejdzie, ścięty tył i autorce się podoba :yes:
    Koniu
    Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
    Miejscowość: obecnie Fulda
    Auto: Mondeo // Astra

27 Sty 2015, 11:12

Koniu napisał(a):Krzychu trochę lawirujesz i szybko zmieniasz zdanie..

Zdania do końca nie zmieniłem i raczej nie zmienię tylko powiedziałem żeby najlepiej pojechała i przejechała się wszystkimi autami i wtedy niech zdecyduje które najbardziej jest dla niej praktyczniejsze.
    Krzychu
    Stały forumowicz
    Awatar użytkownika

27 Sty 2015, 11:30

Krzychu, dobra rada - mniej sugerowania się tym co piszą inni (z łatwością można zauważyć, kto jest Twoim idolem na forum :wink: ), operowania powtarzanymi tu w kółko sloganami, a więcej własnej praktyki - wtedy sam ocenisz (i taka ocena będzie bardziej wiarygodna), które auto jest ok, a które nie. Teraz wystarczy, że ktoś zwróci Ci uwagę, że się mylisz i tak jak pisze Koniu zaczynasz kręcić. Potem wchodzi ktoś na forum i bierze Twoje słowa jako pewnik (bo masz 2,5 tys. postów...), a nie jest świadomy tego, że większość swojej wiedzy czerpiesz z opinii innych użytkowników (no bo przecież nie jeździłeś wszystkimi tymi autami), którzy w swoich ocenach kierują się czasem własnymi sympatiami odnośnie konkretnych marek i nie zawsze potrafią być obiektywni. To tak na marginesie, nie miej mi tego za złe :wink:

Odnośnie Fabii - można jej zarzucić bardzo wiele (wygląd, fatalny układ jezdny, nędzne wyposażenie i wykończenie, niemal zerowy komfort), ale mechanicznie to porządne auto (według mnie pewniejsze niż Megane, ale to też inny segment, więc nie ma co porównywać), a w wersji kombi dosyć pakowne. Sam bym jej nie kupił w życiu, natomiast potrafię zrozumieć dlaczego jest u nas aż tak popularna i dlaczego często pełni rolę auta "rodzinnego" (pomimo, że nie takie jest jej przeznaczenie).
    łysy
    Stały forumowicz

Zdjęcia: 2
    Prawo jazdy od: 12 09 2001
    Auto: VW Golf VII
    Silnik: 1.4 TSI 150KM

27 Sty 2015, 11:42

łysy30 napisał(a):To tak na marginesie, nie miej mi tego za złe

Dobrze wiedzieć co myślisz i nie obrażę się za to na ciebie :) ani na całe forum. I owszem czasem zdarza mi się odwalić jakiś błąd ale to nie tylko mi a po resztą każdy ma prawo popełnić błąd. :yes: i choć się stara to i tak ich nie unikniemy.
    łysy30 napisał(a):Odnośnie Fabii - można jej zarzucić bardzo wiele (wygląd, fatalny układ jezdny, nędzne wyposażenie i wykończenie, niemal zerowy komfort), ale mechanicznie to porządne auto (według mnie pewniejsze niż Megane, ale to też inny segment, więc nie ma co porównywać), a w wersji kombi dosyć pakowne. Sam bym jej nie kupił w życiu, natomiast potrafię zrozumieć dlaczego jest u nas aż tak popularna i dlaczego często pełni rolę auta "rodzinnego" (pomimo, że nie takie jest jej przeznaczenie).

A no tu masz rację mechanicznie nie do zdarcia tak samo jak mein Polo :wink: ale jeździłem czasem II generacją nie raz i z tyłu miejsca bardzo mało w Polo troszkę więcej się wydaje ale to tylko moja opinia.
    Krzychu
    Stały forumowicz
    Awatar użytkownika