Ocena bieżąco wystawionych samochodów na sprzedaż

Ocena bieżąco wystawionych samochodów na sprzedaż

09 Cze 2008, 10:55

Witam wszystkich,
pomyslałem sobie, że może warto załozyć taki wątek na forum w tym dziale albo w innym (tu prośba do moda/admina o właściwe przesunięcie tego posta), gdzie osoby szukajace sobie używanego autka wymieniałyby się swoimi uwagami na temat aktualnie wystawionych na sprzedaż samochodów. Pomyslałem, że jeżeli juz ktoś był i ogladał jakis samochód u sprzedawcy i zauważył jakieś mankamenty/braki w wystawianym samochodzie na sprzedaż o których ten sprzedawca celowo przemilaczał to może mógłby tutaj dać namiar na taki samochód i adres komisu gdzie miało to miejsce.
Taka wymiana info myslę, że pozwoliłaby kupującym w ustrzeżeniu sie przed naciągaczami w nieuczciwych autokomisach.

Ja, żeby zapoczątkować podaję mój typ:
Ford Fiesta 2004r. /Link do ogłoszenia/ :

Kod: Zaznacz wszystko
[Aby wyświetlić zawartość tego pola musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

mankamenty:
stuknięty lewy próg obok kierowcy i lewe nadkole,
wymieniona cała przednia maska (wszystko sprytnie zamaskowane), książka serwisowa budzi wątpliwości.
Vander
Nowicjusz

Re: Ocena bieżąco wystawionych samochodów na sprzedaż

13 Cze 2008, 20:40

[link wygasł]

bity lewy tylny błotnik od strony pasażera (lakierowany), szyba również w tym elemencie wymieniona :/
goodghost
Nowicjusz

Miejscowość: Krakow
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skoda KAROQ - kompaktowy SUV Skoda KAROQ - kompaktowy SUV
    Nowy kompaktowy SUV ŠKODY będzie nosił nazwę KAROQ. Jego nazwa i pisownia pochodzą z języka Alutiiq, używanego przez przedstawicieli rdzennego plemienia mieszkającego na wyspie, przy południowym wybrzeżu Alaski. Nazwa ...
    Bernd Rosemeyer - legenda sportów motorowych Bernd Rosemeyer - legenda sportów motorowych
    Przed 75 laty zginął Bernd Rosemeyer, jeden z najlepszych kierowców wyścigowych w całej historii sportów motorowych. 28 stycznia 1938 roku, niespełna 28-letni kierowca poniósł śmierć w wypadku, do którego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Infiniti Q50
      GTP Light