Ocena ogłoszeń mondeo MK4 mazowieckie

16 Sie 2019, 11:02

Witam. Ostatnio pomogliście mi w wyborze modelu samochodu, teraz- gdy przejrzałem już setki ogłoszeń i zwracam się do Was z prośbą o ocenę kilku z nich:
1.[link do Olx wygasł]

2. [link do Olx wygasł]

3.[link do Olx wygasł]

4.[link do Olx wygasł]

5. [link do Olx wygasł]

6.[link do Olx wygasł]

7. [link do Olx wygasł]

W wyborze tych ogłoszeń kierowałem się wysokim wyposażeniem i wersją kombi ( poza jednym ogłoszeniem które jest bardzo blisko mnie). Nie są to samochody z najniższej półki cenowej i nie rzuciło mi się nic podejrzanego w oczy. Zależy mi na wstępnej ocenie czy warto oglądać te samochody.
jerek136
Nowicjusz

Prawo jazdy: 21 01 2011
Przebieg/rok: 16tys. km
Auto: Passat b5
Silnik: 1.9tdi 110 KM
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

16 Sie 2019, 11:39

Do sprawdzania aut korzystaj z tego forum (wypełnij formularz):
sprawdzanie-aut-przed-zakupem-moto-zakup-vf501.htm
oczywiście numer VIN potrzebny.

I jeśli możesz to następnym razem wklejaj linki do otomoto, jakoś bardziej przejrzyste ... no i "bezwypadkowy" a "nieuszkodzony (na dany moment)" to nie to samo.
tomekdk

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pierwszy elektroniczny tranzystorowy układ zapłonowy
    Od początków motoryzacji walka o dobry mechanizm zapłonu spędzała sen z powiek tysięcy konstruktorów, inżynierów i techników. Pierwsze systemy zapłonowe, które można nazwać elektronicznymi, ...
    Transport chłodniczy i zarządzanie łańcuchem chłodniczym
    Udział produktów świeżych i zamrożonych w transporcie żywności stale rośnie. Towarzyszy temu rozwój produkcji zaplecza logistycznego i nowoczesnych środków transportu chłodniczego. Żywność w dzisiejszych ...

•