Ocena ogłoszeń

Ocena ogłoszeń

01 Lis 2018, 13:25

Witam, oceni ktoś ogłoszenia ?
Ogólnie szukam samochodu na dojazdy do pracy. Rano dojeżdżam o 4 rano przez miasto 14 km a później powrót obwodnica 30 km. I oczywiście jakieś dalsze wypady, myśle ze rocznie bym zrobił 15k km
[link wygasł]

[link wygasł] Spory przebieg

[link wygasł]
[link wygasł] Zerowy opis

[link wygasł]

[link wygasł]

Fajnie gdyby był to automat, ale nie jest to warunek konieczny. Jakie modele jeszcze polecacie do podobnej kwoty ? Podałem segmenty D ale kompakty też rozważę
Dasmond
Początkujący

Zdjęcia: 1
Auto: Nie mam

Re: Ocena ogłoszeń

01 Lis 2018, 22:42

1. Zdjęcia zrobione tak żeby nic nie wychwycić, czarne ciężko oceniać ze zdjęcia
2. Po takich zdjęciach nic nie można wnioskować
3. Wygląda ok i fajnie wyposażona
4. Zapytaj o pochodzenie tego wynalazka, jak Francja to odpuść odrazu z miejsca jakby nie wyglądał
5. Handlarz, klepany przód
6. Nie dziwie się że zdjęcia po nocy robione jak on kolorowy jak szachownica
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type, A8, ML
Silnik: 2.0 D, 4.2 V8, 2.7

Re: Ocena ogłoszeń

02 Lis 2018, 12:02

C5 z holandi
Dasmond
Początkujący

Zdjęcia: 1
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Rekord prędkości SUV-a podczas jazdy po lodzie na jeziorze Bajkał Rekord prędkości SUV-a podczas jazdy po lodzie na jeziorze Bajkał
    Podczas tradycyjnych corocznych Dni Prędkości 2019 organizowanych w ramach Baikal Ice Motor Sports Festival w Rosji, Jeep® Grand Cherokee Trackhawk ustanowił rekord prędkości na lodzie w kategorii SUV-ów. Zgodnie ...
    Honda Civic - kompaktowy hatchback do miasta Honda Civic - kompaktowy hatchback do miasta
    Podstawowa pięciodrzwiowa Honda Civic dostępna jest z dwoma silnikami benzynowymi VTEC Turbo: jednolitrową jednostką o mocy 129 KM i 1,5-litrowym silnikiem wytwarzającym 182 KM . W przypadku obu motorów auto można ...

•