Ocena ogłoszeń

28 Kwi 2020, 12:31

Proszę o ocenę ogłoszeń
1.[link wygasł]

2.[link do Otomoto wygasł]
Co sądzicie na temat tych samochodów? Oraz na temat tych handlarzy? Opinie mają dobre miał ktoś z nimi styczność?
miki1995
Początkujący

Prawo jazdy: 14 05 1994
Przebieg/rok: 2tys. km
Auto: Nie mam

28 Kwi 2020, 12:37

Czarna Astra.. zobacz w jaki sposób został zapakowany drugi komplet opon, bez folii, bez jakiegokolwiek zabezpieczenia tylnej kanapa aby sie nie pobrudziła. Dla mnie ktoś kto robi coś takiego jest od razu skreślony, nie wiem czy to jego samochód jeśli tak możesz sobie wyobrazić jak o niego dbał, jeśli sprowadzony tak zapewne takie samo podejście tanio kupić drożej sprzedać wypudrowane g....no...:)
orange121
Nowicjusz

29 Kwi 2020, 21:28

orange121 napisał(a):zobacz w jaki sposób został zapakowany drugi komplet opon, bez folii, bez jakiegokolwiek zabezpieczenia tylnej kanapa aby sie nie pobrudziła

orange121 napisał(a):Dla mnie ktoś kto robi coś takiego jest od razu skreślony, nie wiem czy to jego samochód jeśli tak możesz sobie wyobrazić jak o niego dbał

Inteligent się znalazł..
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 5
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Fiat Seicento
Silnik: 900
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

30 Kwi 2020, 15:58

Wypowie się ktoś jeszcze?
miki1995
Początkujący

Prawo jazdy: 14 05 1994
Przebieg/rok: 2tys. km
Auto: Nie mam

30 Kwi 2020, 16:32

orange121 napisał(a):zobacz w jaki sposób został zapakowany drugi komplet opon, bez folii, bez jakiegokolwiek zabezpieczenia tylnej kanapa aby sie nie pobrudziła. Dla mnie ktoś kto robi coś takiego jest od razu skreślony, nie wiem czy to jego samochód jeśli tak możesz sobie wyobrazić jak o niego dbał,

Za ten wpis masz u mnie podjum... trudno o większą głupotę :ok:
szybki
Moderator - Tuning

Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

30 Kwi 2020, 16:59

A gdzie tu widzisz głupotę, mniej lub bardziej obłocone (w każdym razie brudne) opony przewożone na tylnej kanapie w miejscu gdzie kiedyś ktoś będzie siedział... oczywiście można uprać ale jeśli ktoś dba o samochód a nie robi z niego gnój to czegoś takiego by nie zrobił..... spróbuj wyciągnąć wnioski z tego co widzisz... przysłowiowy Janusz wrzuca brudne opony na tylną kanapę, wcześniej pewnie miał do wyboru zrobić przegląda filtry + olej, lub zaoszczędzić i zmienić na najtańszy olej. To jest właśnie różnica w kupowaniu samochodu najtańszego na otomoto i znacznie droższego. O droższy ktoś zawsze dbał i wie co sprzedaje, tańszy ktoś przypudrował i udaje że sprzedaje okazje.
orange121
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kredyt samochodowy, pożyczka czy leasing? Jak sfinansować zakup auta
    Jeśli chcesz kupić auto, ale z jakichś względów nie zamierzasz w tym celu wydawać gotówki, możesz skorzystać z kilku dostępnych na rynku produktów finansowych. W poniższym artykule opisujemy i analizujemy ...
    PEUGEOT - serie specjalne 208 Active Pack, 3008 Style i 5008
    Peugeot poszerza swoją gamę w najpopularniejszych segmentach, wprowadzając do sprzedaży serie specjalne modeli 208, 3008 i 5008. Powstały one na bazie cieszącego się największą popularnością drugiego poziomu wyposażenia, ...

• 30 Kwi 2020, 20:31

Rzadko zgadzam się z szybkim ale teraz 100% racji :ok:
    Osobiście mam za sobą kilka kupionych aut jak i w domu i wśród znajomych gdzie miałem okazję być przy kupnie i jakoś nikomu nie przeszkadzało że nie ma kółek w workach..
    Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
    Barol
    Moderator - Jakie auto kupić?
    Awatar użytkownika

Zdjęcia: 5
    Miejscowość: Górny Śląsk
    Auto: Fiat Seicento
    Silnik: 900
    Paliwo: Benzyna + LPG
    Typ: Hatchback
    Rok produkcji: 1998

30 Kwi 2020, 23:02

Jeśli chodzi o Vitoocars to z czystym sumieniem mogę polecić. Chłopak polecany na forum bez-wypadkowe.net. Zresztą wystarczy poczytać opinie o nim.
    Było: '02 Laguna IIphI 2.2dCi, '99 Astra F 1.6 8V, '05 Vel Satis 2.0T, '02 Laguna IIphI V6 24V, '06 Laguna IIphII 2.0dCi
    Jest: '06 Vel Satis 2.0T, '06 Laguna 2.0dCi 173KM GT
    Roadkiller
    Aktywny

Zdjęcia: 4
    Miejscowość: GCH
    Przebieg/rok: >50tys. km
    Auto: Laguna IIphII
    Silnik: 2.0dCi 173KM GT
    Paliwo: Diesel
    Typ: Kombi
    Rok produkcji: 2006