Ocena ogłoszenia - Laguna II

Re: Ocena ogłoszenia - Laguna II

08 Wrz 2017, 14:39

Ale wywołałem burzę :) :) Panowie to tylko samochody :)
Teraz mam na oku Peugeota 307 2.0 HDI - i znowu może być burza ;) Paliły się podobno do 2003r :).....nie sprowadzony, z Polskiej dystrybucji,historia raczej pewna.Pooglądam sprawdzę i się okaże. Mam 206 od 8 lat a ma już 14 i mechanicznie złego słowa nie powiem, mam 1 problem z elektryką ale to już taki urok.... w każdym samochodzie może się zdarzyć.
irmen
Nowicjusz

Auto: peugeot 206
Silnik: 1.4 hdi

08 Wrz 2017, 14:47

irmen napisał(a):Teraz mam na oku Peugeota 307 2.0 HDI - i znowu może być burza

Dodaj jeszcze do tego Peugeota 407 to zaraz zobaczysz 5 stron na temat usterek.
Ale jak podasz Golfa 1.6 to nikt nie powie, że skrzynie biegów się rozlatują od wyrywania nitów w mechanizmie różnicowym, a wahacze za 1000 zł + robocizna do A4 to normalny serwis :D
galakty
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Prawo jazdy od: 23 08 2012
Auto: Megane I PHII
Silnik: 1.6 16V 110
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

08 Wrz 2017, 14:52

Z CrazyHors-em nie ma sensu wchodzić w dyskusje na temat aut francuskich, ponieważ i tak wie najlepiej, ale pisanie o Lagunie II fl że to największy bubel to zdrowe przegięcie :roll:
Ludwa10
Aktywny
Awatar użytkownika

Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Fiat Punto, Seat Toledo II
Silnik: 1.9 TDI 110km
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Rok produkcji: 2004

08 Wrz 2017, 15:00

Ludwa10 napisał(a):Z CrazyHors-em nie ma sensu wchodzić w dyskusje na temat aut francuskich, ponieważ i tak wie najlepiej

Dziękuję za miłe słowo, nareszcie ktoś mnie tu docenił :cry:
Nie spodziewałem się, że wsparcie przyjdzie akurat z Twojej strony - rozumiem, że poczytałeś coś o 307 po naszej ostatniej dyskusji?
Widzę, że nawet Galakty się zgadza z opinią, że wiem wszystko najlepiej, skoro zalajkował Twój post - dzięki ziom :ok:

galakty napisał(a):Dodaj jeszcze do tego Peugeota 407 to zaraz zobaczysz 5 stron na temat usterek.

Brawo za dobre skojarzenie - Laguna II, 307 i 407 to ta sama liga. Szybko się uczysz i tak trzymaj :ok:
CrazyHorse
Początkujący
Awatar użytkownika

Auto: Corolla E12, Audi 80, Camry IV
Silnik: 110KM, 90KM, 131KM

08 Wrz 2017, 15:26

Mechanicy z pewnoscia lajkuja te posty o "niezawodnosci" co niektorych aut francuskich :-) Szanuje takie napedzanie gospodarki, martwi mnie tylko co powiedza wlasciciele, ktorzy sugerujac sie opiniami ekspertow kupia za ciezko zarobione pieniadze te szroty i jak wytlumacza potem rodzinie, ze wakacji w tym roku nie bedzie, bo auto trzeba oddac do mechanika czy elektryka :ok:
Killaz
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 5
Prawo jazdy od: 09 06 2013
Auto: VW Golf
Silnik: 1.6 MPI
Rok produkcji: 2009

08 Wrz 2017, 16:12

Crazy czytać nie musiałem, ponieważ mam kilka 307 w rodzinie, podobnie jak 206 więc bazuję w zasadzie na własnych doświadczeniach, to samo w przypadku Laguny. Nikt nie twierdzi, że to auta idealne bo takowych nie ma niezależnie od marki oraz modelu. Temat wyczerpany, a o typowych usterkach Laguny można poczytać w odpowiednim temacie. KIllaz dziwni mnie jedynie to, że Ty również przyłączasz się do nagonki do aut na "EF".
Ludwa10
Aktywny
Awatar użytkownika

Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Fiat Punto, Seat Toledo II
Silnik: 1.9 TDI 110km
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Rok produkcji: 2004
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kierowanie z tylnego siedzenia - backseat driver Kierowanie z tylnego siedzenia - backseat driver
    Niechciane komentarze i wskazówki czy ostentacyjne wzdychanie z niezadowolenia – to typowe zachowania osoby, którą po angielsku nazywa się "backseat driver", co oznacza kierującego z tylnego siedzenia. ...
    Nowa jakość aut poflotowych * Nowa jakość aut poflotowych *
    Zmienia się rynek aut poflotowych i poleasingowych. I są to widoczne zmiany na lepsze. Coraz łatwiej znaleźć wśród takich aut oferty atrakcyjne pod każdym względem. Jeszcze nie tak dawno oferta samochodów pokontraktowych ...

•